Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Stobiernej

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Stobiernej"— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Stobiernej
Dzięki Gminie Dębica piękna jest ta okolica - STASIÓWKA Gmina Dębica

2 Gdzie leży ? Wieś położona w Polsce w województwie podkarpackim,
w powiecie dębickim, w Gminie Dębica. W latach miejscowość ta położona była w województwie tarnowskim.

3 Jego zdaniem najważniejsze zmiany to:
Prezentacja powstała w oparciu o wywiad, który został przeprowadzony z mieszkańcem wsi Stasiówka panem Janem Ciebieniem.   Człowiek ten pełnił funkcję radnego w Sołectwie Stasiówka. Jego zdaniem najważniejsze zmiany to: Remont szkoły Remont remizy Oświetlenie Remont nawierzchni dróg Budowa stadionu

4 Zespół Szkół w Stasiówce po remoncie
W dniu r. został oddany do użytku nowy obiekt, w skład którego wchodzi sala gimnastyczna (12x24), dwukondygnacyjne zaplecze, w którym na parterze zlokalizowano szatnie, umywalnie, toalety dla uczniów, w tym również dla osób niepełnosprawnych, magazyn sprzętu sportowego, pokój dla nauczycieli wf oraz na piętrze pomieszczenia do ćwiczeń korekcyjnych, gier stołowych i galerię widokową. W kondygnacji przyziemnej zlokalizowano stołówkę na 90 osób, z niezbędnym zapleczem kuchennym oraz kotłownię. Zaprojektowany dźwig pionowy rozwiązuje problem komunikacji osób niepełnosprawnych. Zagospodarowanie terenu obejmuje również 2 boiska o nawierzchni mineralno-bitumicznej do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki. Realizację budowy obiektu rozpoczęto w marcu w 2005 roku, a zakończono w październiku 2006 r.

5 Zespół Szkół w Stasiówce Zdjęcia wykonane dnia 13 maja 2010 r.

6 Ochotnicza Straż Pożarna w Stasiówce
Remont remizy rozpoczął się w lipcu 2008 roku i opiewał na kwotę 735 tysięcy złoty. Dokonano ocieplenia całego budynku, wymieniono dach, wyremontowano kuchnię oraz krąg taneczny, a także dobudowano odjazdy dla niepełnosprawnych. Dach garażu remizy został podniesiony na potrzeby nowego pojazdu-Mercedesa Benz, który jest jednym z najnowocześniejszych pojazdów bojowych w Gminie Dębica.

7 Remiza :

8 Oświetlenie Przez ostatnie lata powstało oświetlenie drogowe.
Na ten cel przeznaczono: w roku 1998 – zł w roku zł w roku 2003 – zł w roku zł w roku zł

9 Wykonano remont dróg, oraz postawiono nowe nawierzchnie asfaltowe.
Droga w kierunku kościoła - Stasiówka

10 DROGI W roku 1997 wykonano drogę na trasie Nagawczyna- Stasiówka, Stasiówka do szkoły, a także parking i przystanek autobusowy. Przeznaczono na to zł. W roku 1998 wykorzystano zł na remont przystanków, roboty ziemne na drogach, zakup rur na zjazdy i przepusty itp. W roku 1999 na remont nawierzchni dróg, rowy przydrożne, oraz wykonanie zajazdu drogowego przeznaczono zł. W roku 2001 ułożono nawierzchnię bitumiczną, wykonano przepusty rurowe oraz roboty ziemne przy pogłębieniu rowów za kwotę zł.

11 W roku 2003 wykonano drogi wraz z podbudową
o nawierzchni asfaltowej Stasiówka – Stobierna, chodnik w kierunku szkoły oraz drogę i parking obok cmentarza. Wartość tych robót wyniosła zł. W roku 2004 na podbudowy i nawierzchnie asfaltowe oraz utwardzenie dróg wydano zł. W roku 2005 na usuwanie skutków powodzi oraz roboty ziemne na drodze od szkoły w kierunku kładki i inne naprawy drogowe przeznaczono zł. W roku 2006 wykonano nawierzchnię asfaltową oraz tłuczniową, przebudowano mostek. Koszt wyniósł zł.

12 W roku 2007 zrobiono remont drogi gminnej Stasiówka – Strzelna Góra, drogi w kierunku Klisia oraz drobne remonty, na co wydano zł. W roku 2008 wykonano podbudowy i nawierzchnie asfaltowe. Na te cele wydano zł. W roku 2009 stworzono projekt budowlany przepustu i naprawiono drogę w kierunku szkoły. Przeznaczono na to zł.

13 Stadion W Stasiówce znajduje się również stadion, na którym swoje umiejętności piłkarskie mogą rozwijać nie tylko Ci młodsi, ale również i dorośli.

14

15 Prezentacje wykonały:
Natalia Szaraniec 1995, II gimnazjum Klaudia Pyskaty Paulina Kliś Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Stobiernej Opiekun: Edyta Tuszyńska , Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Stobiernej"

Podobne prezentacje


Reklamy Google