Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

XVII SESJA SEJMU DZIECI I MŁODZIEŻY WOLONTARIAT NA RZECZ AKTYWNOŚCI WOLONTARIUSZE Z PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W NAWOJOWEJ NATALIA OGÓREK IZABELA BOREK.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "XVII SESJA SEJMU DZIECI I MŁODZIEŻY WOLONTARIAT NA RZECZ AKTYWNOŚCI WOLONTARIUSZE Z PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W NAWOJOWEJ NATALIA OGÓREK IZABELA BOREK."— Zapis prezentacji:

1 XVII SESJA SEJMU DZIECI I MŁODZIEŻY WOLONTARIAT NA RZECZ AKTYWNOŚCI WOLONTARIUSZE Z PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W NAWOJOWEJ NATALIA OGÓREK IZABELA BOREK

2 TO MY - Natalia i Izabela. Działamy już trzeci rok w szkolnym wolontariacie.

3 NASZA SZKOŁA – PUBLICZNE GIMNAZJUM W NAWOJOWEJ.

4 NASZE SPOTKANIE. Ustaliłyśmy działania w ramach projektu i rozdzieliłyśmy zadania.

5 NASZE DZIAŁANIA: OPIEKA NAD STARSZĄ PANIĄ Z GMINY NAWOJOWA. WSPÓŁPRACA ZE ŚWIETLICĄ ŚRODOWISKOWĄ I BIBLIOTEKĄ. ZORGANIZOWANIE SPOTKANIA Z WRÓŻKAMI - CZYTANIE BAŚNI. ZAKRĘCONA AKCJA – WÓZEK INWALIDZKI ZA ZAKRĘTKI. POMÓŻ ZWIERZĘTOM! POKOCHAJ 4 ŁAPY. Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT!

6 OPIEKA NAD STARSZĄ PANIĄ Z NASZEJ GMINY. Pomoc w pracach domowych. Bogaty nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje. Jan Paweł II

7 OPIEKA NAD STARSZĄ PANIĄ Z NASZEJ GMINY. Spotkanie z wolontariuszami.

8 WSPÓŁPRACA ZE ŚWIETLICĄ ŚRODOWISKOWĄ. Wolontariusze zorganizowali spotkanie dla najmłodszych w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom.

9 WSPÓŁPRACA ZE ŚWIETLICĄ ŚRODOWISKOWĄ. Wspólne zabawy.

10 ZAKRĘCONA AKCJA – ZAKRĘTKI NA WÓZEK INWALIDZKI. Zorganizowałyśmy zbiórkę zakrętek w naszej szkole. Zachęciłyśmy do naszej akcji uczniów z trzech szkół podstawowych z naszej gminy. Zebrane zakrętki przekazałyśmy rodzicom niepełnosprawnych dziewczynek.

11 ZAKRĘCONA AKCJA – ZAKRĘTKI NA WÓZEK INWALIDZKI. Wolontariusze w Szkole Podstawowej w Nawojowej im. s. Julii Rodzińskiej.

12 ZAKRĘCONA AKCJA – ZAKRĘTKI NA WÓZEK INWALIDZKI. Wolontariusze w Szkole Podstawowej we Frycowej.

13 ZAKRĘCONA AKCJA – ZAKRĘTKI NA WÓZEK INWALIDZKI. Wolontariusze w Szkole Podstawowej w Bączej-Kuninie.

14 ZAKRĘCONA AKCJA – ZAKRĘTKI NA WÓZEK INWALIDZKI. Efekty naszej pracy – zebrane zakrętki.

15 POMÓŻ ZWIERZĘTOM POKOCHAJ 4 ŁAPY. W ramach akcji zebrałyśmy karmę dla psów i kotów, którą przekażemy TONZ w Nowym Sączu.

16 Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT! Przeprowadziłyśmy wywiad dotyczący ZSEE z pracownikiem gminy do spraw ochrony środowiska. Zapoznałyśmy się z zasadami gospodarki odpadami.

17 Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT! Opracowanie i rozdanie, ulotek o zasadach usuwania odpadów komunalnych, podlegających segregacji i ZSEE (zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego).

18 Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT! Zużyte baterie zebrane w czasie akcji.

19 WSZYSTKIE NASZE AKCJE OGŁASZAŁYŚMY W SZKOLNEJ TELEGAZECIE.

20 INFORMACJE O ZADANIACH UMIESZCZAŁYŚMY NA GAZETCE ŚCIENNEJ WOLONTARIATU.

21 MATERIAŁY INFORMACYJNE O AKCJACH TWORZYŁYŚMY WŁASNORĘCZNIE.

22 UMIESZCZAMY NASZĄ PRACĘ NA EDU TUBA.

23 WOLONTARIUSZE, KTÓRZY UCZESTNICZYLI W REALIZACJI ZADAŃ.


Pobierz ppt "XVII SESJA SEJMU DZIECI I MŁODZIEŻY WOLONTARIAT NA RZECZ AKTYWNOŚCI WOLONTARIUSZE Z PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W NAWOJOWEJ NATALIA OGÓREK IZABELA BOREK."

Podobne prezentacje


Reklamy Google