Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„SPORT TO ZDROWIE – WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„SPORT TO ZDROWIE – WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO”"— Zapis prezentacji:

1 „SPORT TO ZDROWIE – WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO”
Projekt „SPORT TO ZDROWIE – WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO” Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym

2 Cele projektu: 1. Uczymy się: wyszukiwania, porządkowania i wykorzystania informacji z różnych źródeł, współpracy w grupie, stosowania TIK.

3 Cele projektu: 2. Wyszukanie i analiza osiągnięć uczniów naszej szkoły.

4 Cele projektu: 3. Uczymy się tradycji i kultury własnej miejscowości przez historię i współczesność sportu w Krościenku Wyżnym.

5 Cele projektu: 4. Uczymy się dbać o zdrowie własne i innych przez rozwój aktywności sportowej.

6 Cele projektu: 5. Uczymy się tolerancji i szacunku dla innych ludzi, w tym dla niepełnosprawnych i chorych.

7 - Organizacja konkursu „Sport na starej fotografii”,
Projekt „SPORT TO ZDROWIE – WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO” został podzielony na części: 1. Sport w czasach naszych dziadków i pradziadków – opiekun pani Elżbieta Pelczar. - Organizacja konkursu literackiego pt. „Sport naszych dziadków i pradziadków”, - Organizacja konkursu „Sport na starej fotografii”, - Przeprowadzenie rozmów z seniorami rodów na temat sport w czasach naszych dziadków i pradziadków.

8 2. Dla każdego coś odpowiedniego – opiekun pan Radosław Lorens.
Projekt „SPORT TO ZDROWIE – WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO” został podzielony na części: 2. Dla każdego coś odpowiedniego – opiekun pan Radosław Lorens. - Organizacja konkursu fotograficznego pt. "Aktywny sposób spędzania wolnego czasu w Krościenku Wyżnym". - Przeprowadzenie wywiadów z osobami zajmującymi się sportem w naszej miejscowości. - Wykonanie spisu miejsc, w których można aktywnie spędzać czas. - Przygotowanie multimedialnej prezentacji na temat wymienionych wcześniej miejsc.

9 Wykonanie prezentacji konkurencji sportowych
Projekt „SPORT TO ZDROWIE – WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO” został podzielony na części: 3. Osiągnięcia uczniów naszej szkoły na przestrzeni ostatnich lat – opiekun pani Monika Czarnowska Odszukanie artykułów i informacji o sukcesach sportowych uczniów naszej szkoły w gazetce „Kleks” i lokalnym czasopiśmie „Dębina”, wyszukanie artykułów znajdujących się w kronice szkoły, na stronie internetowej szkoły i w Internecie; - Przeprowadzenie rozmów z nauczycielami wychowania fizycznego, trenerami. Wykonanie prezentacji konkurencji sportowych i wyników naszych reprezentantów.

10 4. Sport a zdrowie - problemy dzieci chorych
Projekt „SPORT TO ZDROWIE – WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO” został podzielony na części: 4. Sport a zdrowie - problemy dzieci chorych i niepełnosprawnych – opiekun pani Iwona Janocha - Organizacja spotkania uczniów z wychowankami i opiekunami Środowiskowego Domu Pomocy w Potoku - Przeprowadzenie lekcji wychowawczych i prezentacji multimedialnej o tolerancji dla osób niepełnosprawnych. - Organizacja zbiórki nakrętek na wózek inwalidzki dla dziewczynki z naszej miejscowości.


Pobierz ppt "„SPORT TO ZDROWIE – WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google