Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Od kiedy działa Samorząd Uczniowski? Jakie zainteresowanie wówczas wywoływał SU? Jaki był stosunek do SU? Jaki wpływ na szkołę miał Samorząd Uczniowski?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Od kiedy działa Samorząd Uczniowski? Jakie zainteresowanie wówczas wywoływał SU? Jaki był stosunek do SU? Jaki wpływ na szkołę miał Samorząd Uczniowski?"— Zapis prezentacji:

1 Od kiedy działa Samorząd Uczniowski? Jakie zainteresowanie wówczas wywoływał SU? Jaki był stosunek do SU? Jaki wpływ na szkołę miał Samorząd Uczniowski? Czy działanie na rzecz Samorządu Uczniowskiego wpływa na późniejsze angażowanie w jego pracę?

2

3 Czy w Pani/Pana dawnej szkole funkcjonował Samorząd Uczniowski? Powołanie samorządu uczniowskiego w polskiej szkole gwarantuje Ustawa o systemie oświaty z dnia 7 grudnia 1991 roku. Ale czy mimo to SU wcześniej istniał?

4 Czy w latach szkolnych działał/a Pani/Pan na rzecz SU?

5 Jakie było zaangażowanie uczniów i nauczycieli w pomoc SU?

6 Czy wówczas SU spotykał się z aprobatą wśród uczniów i pedagogów?

7 Jaki wpływ na podejmowane decyzje miał w Pani/Pana szkole Samorząd Uczniowski?

8 Czy obecnie działa Pani/Pan na rzecz Samorządu Uczniowskiego?

9 Samorząd uczniowski w wielu szkołach działał już przed formalnym powołaniem tej instytucji. Samorząd Uczniowski spotykał się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów i pedagogów. Stosunek uczniów i nauczycieli do SU był pozytywny. Samorząd Uczniowski miał niewielki wpływ na szkołę. Wcześniejsze działanie na rzecz SU, w większości nie wpływały na przyszły angaż, aczkolwiek zdarza się sporo przypadków późniejszej pomocy SU na bazie wcześniejszych doświadczeń.


Pobierz ppt "Od kiedy działa Samorząd Uczniowski? Jakie zainteresowanie wówczas wywoływał SU? Jaki był stosunek do SU? Jaki wpływ na szkołę miał Samorząd Uczniowski?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google