Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Microsoft Maria Hermann, Marzena Bednarczyk, Angelika Słabońska, Kamila Tomczyk.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Microsoft Maria Hermann, Marzena Bednarczyk, Angelika Słabońska, Kamila Tomczyk."— Zapis prezentacji:

1

2 Microsoft Maria Hermann, Marzena Bednarczyk, Angelika Słabońska, Kamila Tomczyk

3 Microsoft – krótka historia Microsoft - nazwa dobrze znana każdemu, kto ma choć trochę do czynienia z komputerami. Nazwa wzbudzająca rozmaite emocje, ale nikogo nie pozostawiająca obojętnym. Kiedy w 1975 r. dwaj przyjaciele ze szkolnej ławki, Bill Gates i Paul Allen, zakładali Microsoft, zapewne nie śniło im się, że kiedyś będzie ona drugą pod względem wartości rynkowej i jedną z najbardziej podziwianych firm świata. Firmy zatrudniającej ponad 50 tys. osób i przeznaczającej na działalność badawczo- rozwojową przeszło 4 mld dolarów rocznie.

4 Przykładowe produkty Windows XP Home Edition otwiera nieograniczone możliwości w korzystaniu z komputera osobistego w domu. Jest to elegancki i łatwy system operacyjny umożliwiający połączenie z rodziną, przyjaciółmi lub siecią Internet. Dzięki nowej architekturze systemu Windows, Windows XP Home Edition oferuje większą niezawodność i sprawność niż poprzednie systemy operacyjne.

5 Microsoft Office jest to zestaw programów służących do pracy biurowej

6 Narzędzia zwiększające wydajność pracy i jakość kodu zaawansowane narzędzia programistyczne dla zespołów, które pozwalają na tworzenie usług i aplikacji krytycznych.

7 Kontakt Centrum Obsługi Klienta Microsoft w Polsce tel. 0 801 308 801 lub 0 22 594 19 99, faks 0 22 594 19 77

8 A na koniec trochę rozrywki :


Pobierz ppt "Microsoft Maria Hermann, Marzena Bednarczyk, Angelika Słabońska, Kamila Tomczyk."

Podobne prezentacje


Reklamy Google