Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Komunikatory w dzisiejszym życiu….

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Komunikatory w dzisiejszym życiu…."— Zapis prezentacji:

1 Komunikatory w dzisiejszym życiu…

2 Internet w komunikacji
W naszym codziennym życiu komunikacja jest bardzo ważna. Kiedyś, aby się zobaczyć, albo porozmawiać trzeba było wyjść z domu i spotkać się z tą osobą. Czasy się zmieniły, ludzie stali się bardziej leniwi, zaczęła się rozwijać nowoczesna komunikacja. Na początku były to tylko telefony, a z biegiem lat uruchamiane były komunikatory, takie jak: Gadu-gadu, Skype, Tlen. Dodatkowo stworzono telefonię internetową. Te wszystkie nowoczesne rozwiązania zastąpiły komunikację tradycyjną.

3 Co oferują komunikatory?
Dzięki komunikatorom jest łatwiej żyć. Są darmowe, łatwe w użyciu, oferują połączenia międzynarodowe, pomagają poznać nowe, ciekawe osoby.

4 Jak działają komunikatory?
Komunikatory internetowe to programy wykorzystujące Internet. Jest ich wiele, ale najpowszechniej stosowanymi są: Gadu- Gadu, Skype, Tlen itd.

5 Gadu-Gadu Komunikator, umożliwiający prowadzenie rozmów tekstowych, udostępnia również przesyłanie plików, prowadzenie konferencji i rozmów.

6 Skype Komunikator, umożliwiający prowadzenie darmowych rozmów oraz obserwację rozmówcy poprzez kamerę internetową, a także płatnych rozmów z posiadaczami telefonów stacjonarnych lub komórkowych. To urządzenie jest bardzo łatwe w użyciu i przydatne.

7 Tlen Tlen to nowoczesny, polski komunikator internetowy.
Można przez niego połączyć się z GG, umożliwia prowadzenie konferencji na odległość. Jest prosty w stosowaniu i bardzo ułatwia wymianę myśli między ludźmi.

8 Poczta Poczta elektroniczna, umożliwiająca wymianę korespondencji pomiędzy ludźmi, zastępuje dotychczasową formę - list. Dzięki poczcie elektronicznej wymiana informacji pomiędzy ludźmi jest bardzo szybka.

9 Telefonia internetowa
Telefonia internetowa umożliwia przesyłanie mowy za pomocą łączy internetowych Te usługi są darmowe i niczym innym nie różnią się od zwykłej telefonii.

10 Komunikatory w pracy zawodowej Polaków

11 Podsumowanie Dzisiejsza komunikacja jest: - prosta w stosowaniu,
- tania, - wygodna, - szybka, - użyteczna, - wykorzystywana w nauce i pracy zawodowej, - coraz bardziej nowoczesna.

12 Serdecznie dziękuję za uwagę
Julia Buglińska


Pobierz ppt "Komunikatory w dzisiejszym życiu…."

Podobne prezentacje


Reklamy Google