Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W naszym codziennym życiu komunikacja jest bardzo ważna. Kiedyś, aby się zobaczyć, albo porozmawiać trzeba było wyjść z domu i spotkać się z tą osobą.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W naszym codziennym życiu komunikacja jest bardzo ważna. Kiedyś, aby się zobaczyć, albo porozmawiać trzeba było wyjść z domu i spotkać się z tą osobą."— Zapis prezentacji:

1

2 W naszym codziennym życiu komunikacja jest bardzo ważna. Kiedyś, aby się zobaczyć, albo porozmawiać trzeba było wyjść z domu i spotkać się z tą osobą. Czasy się zmieniły, ludzie stali się bardziej leniwi, zaczęła się rozwijać nowoczesna komunikacja. Na początku były to tylko telefony, a z biegiem lat uruchamiane były komunikatory, takie jak: Gadu-gadu, Skype, Tlen. Dodatkowo stworzono telefonię internetową. Te wszystkie nowoczesne rozwiązania zastąpiły komunikację tradycyjną.

3 Dzięki komunikatorom jest łatwiej żyć. Są darmowe, łatwe w użyciu, oferują połączenia międzynarodowe, pomagają poznać nowe, ciekawe osoby.

4 Komunikatory internetowe to programy wykorzystujące Internet. Jest ich wiele, ale najpowszechniej stosowanymi są: Gadu- Gadu, Skype, Tlen itd.

5 Komunikator, umożliwiający prowadzenie rozmów tekstowych, udostępnia również przesyłanie plików, prowadzenie konferencji i rozmów.

6 Komunikator, umożliwiający prowadzenie darmowych rozmów oraz obserwację rozmówcy poprzez kamerę internetową, a także płatnych rozmów z posiadaczami telefonów stacjonarnych lub komórkowych. To urządzenie jest bardzo łatwe w użyciu i przydatne.

7 Tlen to nowoczesny, polski komunikator internetowy. Można przez niego połączyć się z GG, umożliwia prowadzenie konferencji na odległość. Jest prosty w stosowaniu i bardzo ułatwia wymianę myśli między ludźmi.

8 Poczta elektroniczna, umożliwiająca wymianę korespondencji pomiędzy ludźmi, zastępuje dotychczasową formę - list. Dzięki poczcie elektronicznej wymiana informacji pomiędzy ludźmi jest bardzo szybka.

9 Telefonia internetowa umożliwia przesyłanie mowy za pomocą łączy internetowych Te usługi są darmowe i niczym innym nie różnią się od zwykłej telefonii.

10

11 Dzisiejsza komunikacja jest: - prosta w stosowaniu, - tania, - wygodna, - szybka, - użyteczna, - wykorzystywana w nauce i pracy zawodowej, - coraz bardziej nowoczesna.

12 Serdecznie dziękuję za uwagę Julia Buglińska


Pobierz ppt "W naszym codziennym życiu komunikacja jest bardzo ważna. Kiedyś, aby się zobaczyć, albo porozmawiać trzeba było wyjść z domu i spotkać się z tą osobą."

Podobne prezentacje


Reklamy Google