Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Porozumiewanie się za pomocą znaków literniczych Porozumiewanie się za pomocą głosu Porozumiewanie się za pomocą grafiki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Porozumiewanie się za pomocą znaków literniczych Porozumiewanie się za pomocą głosu Porozumiewanie się za pomocą grafiki."— Zapis prezentacji:

1

2 Porozumiewanie się za pomocą znaków literniczych Porozumiewanie się za pomocą głosu Porozumiewanie się za pomocą grafiki

3 Najpopularniejszym komunikatorem w Polsce jest Gadu- Gadu. Bardzo często, aby przeprowadzać np. konferencje korzystamy z darmowego i prostego w użyciu Skypea.

4 AQQ Tlen ICQ MSN Yahoo! Messenger Fire Hapi Multikontakt

5 Pedofilia Porwania, gwałty Wirusy, piractwo Przemoc internetowa Nie przesyłaj swoich zdjęć, danych osobowych innym. Nie umawiaj się z nieznajomymi poznanymi w sieci. Nie pobieraj na swój komputer nieznanych plików, nie ściągaj gier z internetu. Na każde objawy przemocy reaguj, zgłaszaj rodzicom lub na policję.

6 Anna Radwańska i Kinga Mlostek kl.3B Niepubliczne Gimnazjum w Stniątkach Tel.12/2819500 op. Anna Lorek-Bera


Pobierz ppt "Porozumiewanie się za pomocą znaków literniczych Porozumiewanie się za pomocą głosu Porozumiewanie się za pomocą grafiki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google