Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publiczne Gimnazjum Nr 26 im. Mikołaja Reja w Łodzi

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publiczne Gimnazjum Nr 26 im. Mikołaja Reja w Łodzi"— Zapis prezentacji:

1

2 Publiczne Gimnazjum Nr 26 im. Mikołaja Reja w Łodzi

3 Zostaliśmy „Szkołą Odkrywców Talentów”, ponieważ...

4 Wypracowaliśmy interesujące formy zajęć pozalekcyjnych
Raz w miesiącu odbywają się spotkania z cyklu „Obieżyć świat”. Prowadzimy zajęcia informatyczne w „Otwartej pracowni”. Działają koła przedmiotowe przygotowujące uczniów do udziału w konkursach przedmiotowych.

5 Realizujemy ciekawe projekty
W roku szkolnym 2010/2011 odnieśliśmy sukcesy w projektach: Rozwiń Żagle w Łodzi, Jestem Fair. Osiągnięcie ich było możliwe dzięki zaangażowaniu i kreatywności naszych wychowanków.

6 Koło turystyczne „RejTrampki”
W rajdach pieszych dziennych i nocnych, rowerowych i górskich regularnie uczestniczy kilkudziesięciu uczniów naszej szkoły. Od kilku lat RejTrampki zdobywają I miejsce we współzawodnictwie „Wędruj z nami 100-nogami”.

7 Kawiarenka Literacka Działa od 2000 r. i prowadzi ciekawe akcje, m.in. „Noc z horrorem”, spotkania z ciekawymi ludźmi kultury oraz wieczory poezji.

8 Prowadzimy wideokonferencje
Rozmawiamy na różne tematy w języku angielskim z uczniami z Wielkiej Brytanii. Prezentujemy nasze miasto i kraj.

9 Pracujemy na rzecz innych ludzi
Szkolne Koło Caritas uczestniczy w wielu akcjach, m.in. „Torbie Miłosierdzia”, „Wigilijnym Dziele Pomocy Dzieciom”, „Wigilii dla samotnych” oraz kwestach. Współpracuje z II Domem Opieki Społecznej. Uczniowie corocznie biorą udział w akcjach WOŚP.

10 Nasze szkolne Talenty Filip Jarmuszczak laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego w roku szkolnym 2008/9, zdobywca Supergimbusa 2010 Ania Janasik laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego w roku szkolnym 2010/11, stypendystka Regionalnego Programu Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej

11 Nasze szkolne Talenty Remek Kaczmarek laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego w roku szkolnym 2010/11 Ania Topolska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Sztuce w roku szkolnym 2010/11

12 Publiczne Gimnazjum Nr 26
im. Mikołaja Reja al. 1 Maja 89 Łódź


Pobierz ppt "Publiczne Gimnazjum Nr 26 im. Mikołaja Reja w Łodzi"

Podobne prezentacje


Reklamy Google