Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publiczne Gimnazjum Nr 26 im. Mikołaja Reja w Łodzi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publiczne Gimnazjum Nr 26 im. Mikołaja Reja w Łodzi."— Zapis prezentacji:

1

2 Publiczne Gimnazjum Nr 26 im. Mikołaja Reja w Łodzi

3 Zostaliśmy Szkołą Odkrywców Talentów, ponieważ...

4 Wypracowaliśmy interesujące formy zajęć pozalekcyjnych Raz w miesiącu odbywają się spotkania z cyklu Obieżyć świat. Prowadzimy zajęcia informatyczne w Otwartej pracowni. Działają koła przedmiotowe przygotowujące uczniów do udziału w konkursach przedmiotowych.

5 Realizujemy ciekawe projekty W roku szkolnym 2010/2011 odnieśliśmy sukcesy w projektach: Rozwiń Ż agle w Łodzi, Jestem Fair. Osiągnięcie ich było możliwe dzięki zaangażowaniu i kreatywności naszych wychowanków.

6 Koło turystyczne RejTrampki W rajdach pieszych dziennych i nocnych, rowerowych i górskich regularnie uczestniczy kilkudziesięciu uczniów naszej szkoły. Od kilku lat RejTrampki zdobywają I miejsce w e współzawodnictwie Wędruj z nami 100- nogami.

7 Kawiarenka Literacka Działa od 2000 r. i prowadzi ciekawe akcje, m.in. Noc z horrorem, spotkania z ciekawymi ludźmi kultury oraz wieczory poezji.

8 Prowadzimy wideokonferencje Rozmawiamy na różne tematy w języku angielskim z uczniami z Wielkiej Brytanii. Prezentujemy nasze miasto i kraj.

9 Pracujemy na rzecz innych ludzi Szkolne Koło Caritas uczestniczy w wielu akcjach, m.in. Torbie Miłosierdzia, Wigilijnym Dziele Pomocy Dzieciom, Wigilii dla samotnych oraz kwestach. Współpracuje z II Domem Opieki Społecznej. Uczniowie corocznie biorą udział w akcjach WOŚP.

10 Nasze szkolne Talenty Filip Jarmuszczak laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego w roku szkolnym 2008/9, zdobywca Supergimbusa 2010 Ania Janasik laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego w roku szkolnym 2010/11, stypendystka Regionalnego Programu Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej

11 Nasze szkolne Talenty Remek Kaczmarek laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego w roku szkolnym 2010/11 Ania Topolska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Sztuce w roku szkolnym 2010/11

12 Publiczne Gimnazjum Nr 26 im. Mikołaja Reja al. 1 Maja 89 90-755 Łódź www.gim26.vel.pl


Pobierz ppt "Publiczne Gimnazjum Nr 26 im. Mikołaja Reja w Łodzi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google