Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zasłużony dla ochrony przyrody

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zasłużony dla ochrony przyrody"— Zapis prezentacji:

1 Zasłużony dla ochrony przyrody

2 Medale komisji edukacji narodowej

3 Beata kalisz Dyrektor Przedszkola nr 4 w Tarnobrzegu, inicjatorka wpajania najmłodszemu pokoleniu idei ochrony przyrody.

4 Agnieszka Tryczyńska Nauczyciel przyrody w Szkole Podstawowej w Żupawie i Gimnazjum w Baranowie Sandomierskim. Opiekun Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody. Z LOP związana jest od 20 lat, działaczka, propagatorka idei ochrony przyrody.

5 Teresa janeczko Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grębowie, opiekun Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody, propaguje działania proekologiczne wśród uczniów już od pierwszych lat nauki w szkole.

6 Grażyna sudÓŁ Dyrektor Szkoły Podstawowej w Durdach, inicjatorka działań na rzecz integracji środowiska lokalnego i przyrodniczego oraz kultywowania tradycji najbliższego regionu. Współpracuje z Ligą Ochrony Przyrody w Tarnobrzegu.

7 Zbigniew szczytyński Od wielu współpracuje z Ligą Ochrony Przyrody. Wspiera działania związane z edukacją ekologiczną, propagując idee ochrony przyrody wśród młodzieży i dorosłych.

8 Zbigniew wielgus Nauczyciel geografii w Gimnazjum nr 3 w Tarnobrzegu, pasjonat wycieczek krajoznawczo – turystycznych, miłośnik przyrody, opiekun Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody.

9

10 ZŁOTA ODZNAKA z napisem „Zasłużony dla ochrony przyrody”

11 NORBERT MASTALERZ Prezydent miasta Tarnobrzeg. Od 15 lat współpracuje i wspiera działania Ligi Ochrony Przyrody. Jest inicjatorem utworzenia Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura Tarnobrzeska Dolina Wisły

12 Witold Tryczyński Kierownik do spraw ochrony środowiska Pilkington – Sandomierz, dba o prawidłowe funkcjonowanie zakładu zgodnie z zasadami ochrony środowiska, współpracuje z Ligą Ochrony Przyrody.

13 Jolanta strzeszewska Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 1 w Gorzycach. Opiekun Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody. Organizuje i uczestniczy w cyklicznych akcjach i konkursach związanych z ochroną środowiska, odnosząc liczne sukcesy.

14 Barbara dziopak Nauczyciel biologii w Zespole Szkół nr 3 w Stalowej Woli. Od początku pracy zawodowej działa na rzecz Ligi Ochrony Przyrody. Z ogromną pasją i zaangażowaniem wdraża edukację ekologiczną. Wieloletnia praca społeczna przekłada się na liczne sukcesy uczniów w olimpiadach i konkursach. Opiekun Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody.

15 Zofia gołąbek Nauczyciel przyrody i biologii w Gimnazjum nr 2 w Sandomierzu i Szkoły Podstawowej nr 1 w Gorzycach. Opiekun Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody, organizatorka wielu działań na rzecz ochrony środowiska. Zaangażowanie i przekazywana uczniom wiedza przynosi wiele sukcesów.

16 Małgorzata laskowska Nauczyciel biologii w Zespole Szkół w Gorzycach, opiekun Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody. Zaangażowana w działania na rzecz ochrony środowiska, z sukcesami przygotowuje uczniów do Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

17 MAŁGORZATA ARMATYS Nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności buduje i wspiera działalność ekologiczną dzieci.

18


Pobierz ppt "Zasłużony dla ochrony przyrody"

Podobne prezentacje


Reklamy Google