Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szwajcarsko-Polski Program Współpracy. Istnieje możliwość łączenia środków ze Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy wraz z funduszami z innych środków.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szwajcarsko-Polski Program Współpracy. Istnieje możliwość łączenia środków ze Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy wraz z funduszami z innych środków."— Zapis prezentacji:

1 Szwajcarsko-Polski Program Współpracy

2 Istnieje możliwość łączenia środków ze Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy wraz z funduszami z innych środków europejskich

3 UWAGA!!! Kurs przeliczenia złotówki na franki szwajcarskie dla opracowania budżetu wynosi: 1 CHF = 2,1385 PLN Wniosek w generatorze wniosków wypełnia się we frankach szwajcarskich!!!

4 Ocena formalna W trakcie oceny formalnej istnieje możliwość poprawy tylko i wyłącznie 3 uchybień: 1.Brak odpowiedniej ilości egzemplarzy; 2.Brak wersji elektronicznej; 3.Wersja elektroniczna różni się od wersji papierowej.

5 Program może zostać zrealizowany na obszarze 4 województw (małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego) a nie tylko jednego.

6 Konkurs dotyczący Priorytetu 2 : Środowisko i Infrastruktura powinien rozpocząć się w pierwszym kwartale 2009 roku. Jeśli chodzi o pozostałe Priorytety termin rozpoczęcia konkursów nie jest jeszcze znany.

7 W grudniu br. planowana jest organizacja szkolenia dotyczącego kwalifikowalności wydatków w ramach SPPW. Szkolenie organizowane będzie przez Władzę Wdrażającą Programy Europejskie. Szczegóły oraz data szkolenia zostaną podane na stronie www.programszwajcarski.gov.pl www.programszwajcarski.gov.pl

8 Osoba do kontaktu: Anna Rerak Tel. (12) 39-21-107 Fax. (12) 39-21-919 E-mail: arer2@malopolska.uw.gov.pl


Pobierz ppt "Szwajcarsko-Polski Program Współpracy. Istnieje możliwość łączenia środków ze Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy wraz z funduszami z innych środków."

Podobne prezentacje


Reklamy Google