Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Technik żywienia i usług gastronomicznych"— Zapis prezentacji:

1 Technik żywienia i usług gastronomicznych
To zawód świetnie odnajdujący się na rynku pracy. Daje wszechstronne umiejętności z zakresu branży gastronomicznej, która ma szczególne perspektywy rozwoju w naszym kraju.

2 Zdobyte umiejętności pozwalają:
oceniać jakość żywności oraz jej przechowywanie profesjonalnie przygotowywać potrawy i napoje z zastosowaniem nowoczesnych technologii obsługiwać gości z wykorzystaniem różnych metod planować i oceniać żywienie różnych grup ludności organizować produkcję gastronomiczną od zapotrzebowania, przez produkcję do ekspedycji planować i organizować usługi gastronomiczne

3 Praktyki Szkoła organizuje praktyki zawodowe w wymiarze 4 tygodni w zakładach gastronomicznych na terenie naszego powiatu.

4 Możliwości zatrudnienia w:
restauracjach, kawiarniach, pubach, snack-barach, kafeteriach. hotelach, pensjonatach, domach wczasowych, na promach i statkach szpitalach, sanatoriach, szkołach, internatach, stołówkach prowadzonych przez zakłady pracy, w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją produktów i półproduktów spożywczych. może również prowadzić własną działalność gospodarczą.


Pobierz ppt "Technik żywienia i usług gastronomicznych"

Podobne prezentacje


Reklamy Google