Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

3 Tablice interaktywne wraz z rzutnikami oraz laptopami. 2 pracownie komputerowe ( 10 i 20 stanowisk) oraz w najbliższym czasie sala na 15 stanowisk.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "3 Tablice interaktywne wraz z rzutnikami oraz laptopami. 2 pracownie komputerowe ( 10 i 20 stanowisk) oraz w najbliższym czasie sala na 15 stanowisk."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4 3 Tablice interaktywne wraz z rzutnikami oraz laptopami. 2 pracownie komputerowe ( 10 i 20 stanowisk) oraz w najbliższym czasie sala na 15 stanowisk z laptopami. 2 nowoczesne pracownie językowe. Nowoczesne pracownie chemiczna i biologiczna. Bogato wyposażone zaplecze sal matematycznych i pracowni fizycznej, technicznej oraz geograficznej. Duża ilość materiałów pomocniczych (m.in. plansze, mapy, filmy, programy) do przedmiotów humanistycznych oraz artystycznych. Bogato wyposażona biblioteka oraz czytelnia (4 stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu i możliwością skorzystania ze skanera, ksera i drukarki). Dobrze wyposażona sala gimnastyczna i siłownia. Boisko sportowe.

5

6

7

8

9

10

11 fizyki chemii matematyki języka polskiego Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z: skierowana do dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, Specjalistyczna opieka psychologiczno-pedagogiczna (przeciwdziałanie uzależnieniom, przemocy, innym patologicznym zachowaniom) Warsztaty socjoterapeutyczne z elementami Kina studyjnego z doradztwem zawodowym Warsztaty poruszania się po rynku pracy Miłośników Gier Logicznych i Strategicznego Myślenia Aktywnej Nauki Języka Angielskiego Młodego Ekologa Akademia Przyjaciół Kultury i Sztuki musicalowy - zajęcia taneczno-wokalne Miłośników Fotografii Cyfrowej Grafika Komputerowego Kluby:

12 z uczniami posiadającymi opinię Indywidualne zajęcia matematyczno-przyrodniczych humanistycznych języków obcych Pozalekcyjne warsztaty grupowe z przedmiotów: młodych przyrodników matematyczne polonistyczne informatyczne językowe teatralne Kółka zainteresowań:

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22 To tylko kilka zdjęć z naszej szkoły!!! Więcej informacji uzyskasz w sekretariacie szkoły i znajdziesz na naszej stronie internetowej - www.gim-tegoborze.iap.pl


Pobierz ppt "3 Tablice interaktywne wraz z rzutnikami oraz laptopami. 2 pracownie komputerowe ( 10 i 20 stanowisk) oraz w najbliższym czasie sala na 15 stanowisk."

Podobne prezentacje


Reklamy Google