Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Samodzielne pomiary powierzchni

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Samodzielne pomiary powierzchni"— Zapis prezentacji:

1 Samodzielne pomiary powierzchni
AgroPomiarGPS dla Pocket PC Samodzielne pomiary powierzchni BEZPŁATNY SUPERDODATEK: Edytor Pomiarów do zainstalowania na komputerze!

2 AgroPomiarGPS – widok mapki
© AgroPower Sp. z o.o.

3 Edytor Pomiarów – łączenie
© AgroPower Sp. z o.o.

4 MOŻLIWOŚCI PROGRAMÓW:
AgroPomiarGPS dla Pocket PC: pomiary powierzchni pól, działek ewidencyjnych, upraw i gruntów pomiary użytków, nieużytków i ścieżek automatyczne obliczanie powierzchni całkowitej, użytkowej i obwodu pola wstrzymanie pomiaru, aby np. ominąć przeszkodę wznawianie niedokończonych pomiarów zapis dowolnej ilości pomiarów w pamięci urządzenia dodawanie podkładów SHP z działkami ewidencyjnymi © AgroPower Sp. z o.o.

5 MOŻLIWOŚCI PROGRAMÓW:
Edytor Pomiarów na komputer stacjonarny: wygodna edycja wykonywanych pomiarów łączenie różnych pomiarów w całość wydruk mapek eksport pomiarów do popularnego formatu plików SHP © AgroPower Sp. z o.o.

6 Rejestrowanie pomiaru
© AgroPower Sp. z o.o.

7 AgroPomiarGPS jest obecnie używany przez:
właścicieli gospodarstw rolnych prywatnych doradców rolnych kontrolerów wniosków o dopłaty bezpośrednie szkoły rolnicze organizatorów kursów dla rolników urzędników gmin wiejskich likwidatorów szkód majątkowych Ty także możesz dołączyć do ogromnej grupy zadowolonych użytkowników AgroPomiarGPS! © AgroPower Sp. z o.o.

8 Korzyści dla użytkownika:
oszczędności w wydatkach na pomiary zlecane firmom zewnętrznym stała kontrola powierzchni upraw, łąk, pastwisk i innych gruntów możliwość zmierzenia użytku i dowolnej ilości nieużytków w obrębie jednego pola graficzna prezentacja pomiarów w postaci mapki prosta, intuicyjna obsługa programu – czytelny układ menu i opcji możliwość zastosowania pomiarów w programie AGRONOM 2007 To nie wszystko! Przekonaj się sam jak bardzo AgroPomiarGPS pomoże Ci w pracy! Program można testować bezpłatnie po zainstalowaniu ograniczonej funkcjonalnie wersji DEMO. © AgroPower Sp. z o.o.

9 AgroPomiarGPS www.agropower.pl
idealny w rolnictwie, leśnictwie i zarządzaniu gruntami! Prawdopodobnie najlepszy polski program do pomiarów powierzchni… Zapraszamy na © AgroPower Sp. z o.o.


Pobierz ppt "Samodzielne pomiary powierzchni"

Podobne prezentacje


Reklamy Google