Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Technikum Obsługi Turystycznej. UZYSKASZ PEŁNE PRZYGOTOWANIE DO PRACY W: centrach informacji turystycznej agencjach turystycznych w kraju i za granicą

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Technikum Obsługi Turystycznej. UZYSKASZ PEŁNE PRZYGOTOWANIE DO PRACY W: centrach informacji turystycznej agencjach turystycznych w kraju i za granicą"— Zapis prezentacji:

1 Technikum Obsługi Turystycznej

2 UZYSKASZ PEŁNE PRZYGOTOWANIE DO PRACY W: centrach informacji turystycznej agencjach turystycznych w kraju i za granicą centrach kongresowych, targowych i wystawienniczych hotelach, motelach, pensjonatach, restauracjach,barach ośrodkach rekreacyjno-sportowych biurach podróży gospodarstwach agroturystycznych urzędach administracji państwowej fundacjach i stowarzyszeniach jako pilot wycieczek, rezydent biura podróży, animator czasu wolnego ośrodkach Wellness & Spa centrach Fitness

3 PRAKTYKI organizowane dla uczniów na terenie całej Polski i za granicą, w takich krajach jak: Austria, Francja, Niemcy, a także na promach pływających z Polski do Szwecji!

4

5 STAŻE w Hiszpanii, Francji, Austrii, na statkach żeglugi śródlądowej holenderskiego armatora pływającego po największych rzekach Europy: Renie, Mozeli, Dunaju.

6

7 KURSY i SZKOLENIA

8

9

10 WYCIECZKI ZAWODOZNAWCZE

11

12 RAJDY PIESZE I ROWEROWE

13 WSPOŁPRACUJEMY ZE SZKOŁAMI WYŻSZYMI

14 WSPÓŁRACUJEMY Z FIRMAMI

15 Jeśli chcesz zdobyć atrakcyjny zawód, doskonalić języki obce, a przy tym poznawać świat, to klasa turystyczna została stworzona właśnie dla Ciebie!!!!!!!!


Pobierz ppt "Technikum Obsługi Turystycznej. UZYSKASZ PEŁNE PRZYGOTOWANIE DO PRACY W: centrach informacji turystycznej agencjach turystycznych w kraju i za granicą"

Podobne prezentacje


Reklamy Google