Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Hobby Każdy ma jakieś pokręcone hobby dla jednych to dziwaczna pasja dla innych szaleństwo chwili Wykonała : Katarzyna Walczyk.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Hobby Każdy ma jakieś pokręcone hobby dla jednych to dziwaczna pasja dla innych szaleństwo chwili Wykonała : Katarzyna Walczyk."— Zapis prezentacji:

1 Hobby Każdy ma jakieś pokręcone hobby dla jednych to dziwaczna pasja dla innych szaleństwo chwili Wykonała : Katarzyna Walczyk

2 Hobby to czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków. Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w danej dziedzinie, doskonaleniem swoich umiejętności w pewnym określonym zakresie, albo też nawet z zarobkiem głównym celem pozostaje jednak przyjemność płynąca z uprawiania hobby. Przykładowe rodzaje hobby: ASG Gry komputerowe Fotografia Taniec Kolekcjonerstwo Modelarstwo Malarstwo Amatorskie uprawianie sportu Zajęcia rekreacyjne takie jak łowienie ryb czy zbieranie grzybów Robótki ręczne Majsterkowanie Rysowanie Czytelnictwo Rekonstrukcja historyczna Hobby

3 . Moje hobby Ja nie mam swojego typowego hobby, ale lubię robić wiele rzeczy. Przede wszystkim interesuję się dziennikarstwem, bardzo lubię przeprowadzać wywiady i rozmawiać z ludźmi o ich problemach, wydarzeniach jakie ich spotykają. To tylko jedno z moich zainteresowań. Ponadto bardzo lubię muzykę, sadzę że bez niej moje życie byłoby nieciekawe. Posiadam także królika miniaturkę, uwielbiam się nim zajmować i bawić. Jest naprawdę świetny. Uważam że zajmowanie się zwierzęciem też można uznać za moje hobby.

4 Dziennikartswo Dziennikarstwo – działalność polegająca na zbieraniu i upublicznianiu za pomocą środków masowej komunikacji informacji o wydarzeniach, ludziach oraz problemach. Dziennikarstwo można podzielić na: profesjonalne (wykonywane przez dziennikarzy) oraz nieprofesjonalne, prasowe, agencyjne, radiowe, telewizyjne i internetowe komercyjne oraz niekomercyjne (dla organizacji państwowych, społecznych, religijnych oraz innych non-profit); lokalne, krajowe i międzynarodowe; polityczne, gospodarcze, sportowe, kulturalne Dziennikarstwo jest moją pasją, bardzo lubię rozmawiać z ludźmi, przeprowadzać wywiady. Zajmuję się tym nieprofesjonalnie ponieważ myślę że jestem za młoda i nie mam odpowiednich kwalifikacji, ale mam nadzieję że w przyszłości będę mogła zająć się tym na poważnie.

5 Muzykę tworzy grupa ludzi grających na instrumentach,może to być również melodia śpiewana wraz z tekstem. Ja słucham rocka, reggae oraz polskiego hip- hopu. Podoba mi się także muzyka z lat 80 i 90. Jest ona naszymi uczuciami i myślami. Niektórzy bez muzyki nie wyobrażają sobie życia i ja także do tych osób należę. Ale czy istnieje świat bez muzyki? Myślę, że nie. Uważam, że jest ona wszędzie, trzeba tylko umieć ją usłyszeć. Muzyka wyraża nasze najskrytsze uczucia i pragnienia. Music

6 Dwarf rabbit Króliki posiadają charakterystyczne długie uszy, krótki ogon, charakterystyczny poruszający się nos, długie tylne łapy, przednie - krótsze oraz oczy duże, okrągłe i wypukłe. Żyją zazwyczaj od 6 do 8 lat i ważą do 7 kg. Zdolność płciową osiągają w wieku 4-8 miesięcy. Długie uszy wyostrzają słuch oraz uczestniczą w procesie termoregulacji. Oczy królicze umożliwiają widzenie nawet w ciemnościach. Ich boczne ustawienie zwiększa kąt widzenia. Ponadto króliki mają bardzo dobrze rozwinięty węch. Królik jest moją pasją, uwielbiam się z nim bawić, karmić i dbać o niego. Jest to bardzo słodkie zwierzątko, które wymaga specjalnej opieki.

7

8 Thanks Thank you for watching my presentation. Katarzyna Walczyk


Pobierz ppt "Hobby Każdy ma jakieś pokręcone hobby dla jednych to dziwaczna pasja dla innych szaleństwo chwili Wykonała : Katarzyna Walczyk."

Podobne prezentacje


Reklamy Google