Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ćwiczenie L.p.ĆwiczenieInne uwagi 1 Tekst nieuporządkowany.txt 2 Tekst uporządkowany.doc 3 Strona sieci web.html 4 Reakcje chemiczne.pdf 5 Arkusz kalkulacyjny.xls.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ćwiczenie L.p.ĆwiczenieInne uwagi 1 Tekst nieuporządkowany.txt 2 Tekst uporządkowany.doc 3 Strona sieci web.html 4 Reakcje chemiczne.pdf 5 Arkusz kalkulacyjny.xls."— Zapis prezentacji:

1

2 Ćwiczenie L.p.ĆwiczenieInne uwagi 1 Tekst nieuporządkowany.txt 2 Tekst uporządkowany.doc 3 Strona sieci web.html 4 Reakcje chemiczne.pdf 5 Arkusz kalkulacyjny.xls 6 Prezentacja.ppt 7 Wyszukiwanie informacji.pdf

3 Ćwiczenie nr.1 ZYCIORYS PAULINA DZIOBAK Nazywam się Paulina Dziobak. Urodziłam się 21.08.1992 roku w Rzeszowie. Obecnie mieszkam w Krakowie, ale mój dom rodzinny znajduje się w Malawie. Stan cywilny: panna. Moja mama: Monika, tata: Janusz, siostra: Dominika, brat: Mateusz. Moi rodzice prowadzą wspólnie firmę budowlana. W dzieciństwie lubiłam bawić się z moja siostra, a także trenowałam karate i grałam na pianinie. Uczęszczałam do Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Rzeszowie. Bardzo dobrze wspominam ten czas, poznałam wielu ciekawych ludzi, którzy na zawsze zmienili moje życie. Studiuje towaroznawstwo na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wybrałam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym, gdyż uważam ze jest to bardzo dobra uczelnia. Moj kierunek daje mi dodatkowe perspektywy, gdyż jest kierunkiem inżynierskim. Moja pasją jest gra w szachy. Interesuje się także muzyka klasyczna. Trenuje wioślarstwo. Lubię czytać ksiązki przygodowe. Uwielbiam podróżować. Mam nadzieje ze w przyszłości będzie mnie stać na podróże po całym świecie, to właśnie jest moim marzeniem. Poza tym marze by mieć zdrową i szczęśliwą rodzinę. W przyszłości pragnę zostać prywatnym detektywem. Moim wzorem do naśladowania jest Krzysztof Rutkowski. Bardzo lubię rozmawiać z ludźmi, spotykać się z nimi. Uważam się za szczęśliwego, rozwijającego się człowieka. Bardzo lubię swoje życie.

4 Ćwiczenie nr.2 ZYCIORYS PAULINA DZIOBAK: Nazywam się Paulina Dziobak. Urodziłam się 21.08.1992 roku w Rzeszowie. Obecnie mieszkam w Krakowie, ale mój dom rodzinny znajduje się w Malawie. Stan cywilny: panna. Moja mama: Monika, tata: Janusz, siostra: Dominika, brat: Mateusz. Moi rodzice prowadzą wspólnie firmę budowlana. W dzieciństwie lubiłam bawić się z moja siostra, a także trenowałam karate i grałam na pianinie. Uczęszczałam do Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Rzeszowie. Bardzo dobrze wspominam ten czas, poznałam wielu ciekawych ludzi, którzy na zawsze zmienili moje życie. Studiuje towaroznawstwo na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wybrałam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym, gdyż uważam ze jest to bardzo dobra uczelnia. Moj kierunek daje mi dodatkowe perspektywy, gdyż jest kierunkiem inżynierskim. Moja pasja jest gra w szachy. Interesuje się także muzyka klasyczna. Trenuje wioślarstwo. Lubię czytać ksiązki przygodowe. Uwielbiam podróżować. Mam nadzieje ze w przyszłości będzie mnie stać na podróże po całym świecie, to właśnie jest moim marzeniem. Poza tym marze by mieć zdrową i szczęśliwą rodzinę. W przyszłości pragnę zostać prywatnym detektywem. Moim wzorem do naśladowania jest Krzysztof Rutkowski. Bardzo lubię rozmawiać z ludźmi, spotykać się z nimi. Uważam się za szczęśliwego, rozwijającego się człowieka. Bardzo lubię swoje życie.

5 Ćwiczenie nr.3 ZYCIORYS PAULINA DZIOBAK: Nazywam się Paulina Dziobak. Urodziłam się 21.08.1992 roku w Rzeszowie.Rzeszowie Obecnie mieszkam w Krakowie, ale mój dom rodzinny znajduje się w Malawie.KrakowieMalawie Stan cywilny: panna. Moja mama: Monika, tata: Janusz, siostra: Dominika, brat: Mateusz. Moi rodzice prowadzą wspólnie firmę budowlana. W dzieciństwie lubiłam bawić się z moja siostra, a także trenowałam karate i grałam na pianinie. Uczęszczałam do Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Rzeszowie.Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Rzeszowie Bardzo dobrze wspominam ten czas, poznałam wielu ciekawych ludzi, którzy na zawsze zmienili moje życie. Studiuje towaroznawstwo na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.towaroznawstwoUniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie Wybrałam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym, gdyż uważam ze jest to bardzo dobra uczelnia. Moj kierunek daje mi dodatkowe perspektywy, gdyż jest kierunkiem inżynierskim. Moja pasja jest gra w szachy. Interesuje się także muzyka klasyczna.muzyka klasyczna Trenuje wioślarstwo. Lubię czytać ksiązki przygodowe.wioślarstwo Uwielbiam podróżować. Mam nadzieje ze w przyszłości będzie mnie stać na podróże po całym świecie, to właśnie jest moim marzeniem. Poza tym marze by mieć zdrową i szczęśliwą rodzinę. W przyszłości pragnę zostać prywatnym detektywem. Moim wzorem do naśladowania jest Krzysztof Rutkowski.Krzysztof Rutkowski Bardzo lubię rozmawiać z ludźmi, spotykać się z nimi. Uważam się za szczęśliwego, rozwijającego się człowieka. Bardzo lubię swoje życie.

6 Ćwiczenie nr.4

7 Ćwiczenie nr.5

8 Ćwiczenie nr.6


Pobierz ppt "Ćwiczenie L.p.ĆwiczenieInne uwagi 1 Tekst nieuporządkowany.txt 2 Tekst uporządkowany.doc 3 Strona sieci web.html 4 Reakcje chemiczne.pdf 5 Arkusz kalkulacyjny.xls."

Podobne prezentacje


Reklamy Google