Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Muzyka i jej gatunki. W dzisiejszych czasach wyróżniamy wiele gatunków dobrej muzyki. Od muzyki klasycznej (spokojnej) po muzykę rockową. W dzisiejszych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Muzyka i jej gatunki. W dzisiejszych czasach wyróżniamy wiele gatunków dobrej muzyki. Od muzyki klasycznej (spokojnej) po muzykę rockową. W dzisiejszych."— Zapis prezentacji:

1 Muzyka i jej gatunki

2 W dzisiejszych czasach wyróżniamy wiele gatunków dobrej muzyki. Od muzyki klasycznej (spokojnej) po muzykę rockową. W dzisiejszych czasach wyróżniamy wiele gatunków dobrej muzyki. Od muzyki klasycznej (spokojnej) po muzykę rockową.

3 Rodzaje Muzyki Klasyczna Klasyczna Techno Techno House House Dance Dance Hip-hop Hip-hop Disco-polo Disco-polo Rap Rap R&B R&B

4 Muzyka poważna Muzyka poważna jest muzyka nie zrozumiałą w większość dla młodzieży… Muzyka poważna jest muzyka nie zrozumiałą w większość dla młodzieży… Takimi utworami są na przykład :Symfonie czy muzyka operowa Takimi utworami są na przykład :Symfonie czy muzyka operowa

5 Pieśni narodowe Istnieje wiele ciekawych pieśni narodowych… Istnieje wiele ciekawych pieśni narodowych… Są one w większość poważne więc zaliczają się do gatunku muzyki przy której nie wypada się bawić a wspominać czasy o których jest w nich mowa. Są one w większość poważne więc zaliczają się do gatunku muzyki przy której nie wypada się bawić a wspominać czasy o których jest w nich mowa.

6 Ogółem Muzyka W dzisiejszych czasach muzyka głównie służy do tego aby się pobawić czy zrelaksować. W dzisiejszych czasach muzyka głównie służy do tego aby się pobawić czy zrelaksować. Dla młodzieży muzyka jest czymś przez co można wyrazić swoje uczucia, dlatego powstaje coraz więcej młodzieżowych utworów Dla młodzieży muzyka jest czymś przez co można wyrazić swoje uczucia, dlatego powstaje coraz więcej młodzieżowych utworów

7 Dziękuję za uwagę Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Muzyka i jej gatunki. W dzisiejszych czasach wyróżniamy wiele gatunków dobrej muzyki. Od muzyki klasycznej (spokojnej) po muzykę rockową. W dzisiejszych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google