Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasze zwariowane życie Życie Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne. Żyjemy tak jak śnimy - samotnie. Dzisiaj jest.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasze zwariowane życie Życie Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne. Żyjemy tak jak śnimy - samotnie. Dzisiaj jest."— Zapis prezentacji:

1

2 Nasze zwariowane życie

3 Życie Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne. Żyjemy tak jak śnimy - samotnie. Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty twojego życia. Nic bardziej prawdziwego. Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma.

4

5 Moje hobby Hobby (pasja, pot. konik) – czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków. Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w danej dziedzinie, doskonaleniem swoich umiejętności w pewnym określonym zakresie, albo też nawet z zarobkiem głównym celem pozostaje jednak przyjemność płynąca z uprawiania hobby.

6 Taniec Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć. Nic już się nie liczyło, nic nie było ważne - tylko ten taniec, bo gdyby ustał, mogłoby się stać coś strasznego...

7

8 Podróże Jak wszyscy wielcy podróżnicy, widziałem więcej niż pamiętam i pamiętam więcej niż widziałem. Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu.

9

10

11

12 Muzyka Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza. Koncert miał dziwnie nieskładne brzmienie: wpierw grały zmysły, potem sumienie. Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania.

13

14 Przyjaciele Kim jest przyjaciel? To drugie ja Przyjaciel - ktoś, przed kim można głośno myśleć. Jeden prawdziwy przyjaciel przyczynia się bardziej do naszego szczęścia niż tysiąc wrogów do naszego nieszczęścia. Przyjaciele - jedna dusza w dwóch ciałach

15

16 Takie crazyole,że ja..

17 Szkoła przetrwania Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych. Spoza licznych wymagań i zaleceń szkoły wyłania się postać ucznia wymarzonego, takiego, jakiego szkoła chciałaby mieć i jakiego lubiłaby uczyć. Jest to portret przeciętnego średniaka albo, jak kto woli, średniego przeciętniaka, sobkowatego oportunisty, ulizanego potakiewicza nie tyle grzecznego, bo grzeczność jest pewną szlachetnością ducha, ile wyrachowanego, włazidupka i amoralnego cwaniaka.

18

19

20


Pobierz ppt "Nasze zwariowane życie Życie Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne. Żyjemy tak jak śnimy - samotnie. Dzisiaj jest."

Podobne prezentacje


Reklamy Google