Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku zaprasza do rozpoczęcia nauki w Technikum Nr 1 w zawodzie TECHNIK MASAŻSTA ul. Gołdapska 29 19-400 Olecko.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku zaprasza do rozpoczęcia nauki w Technikum Nr 1 w zawodzie TECHNIK MASAŻSTA ul. Gołdapska 29 19-400 Olecko."— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku zaprasza do rozpoczęcia nauki w Technikum Nr 1 w zawodzie TECHNIK MASAŻSTA ul. Gołdapska 29 19-400 Olecko Tel. 87 520 22 51 lub 87 520 22 52 zsliz.olecko.pl e-mail: zsliz@zsliz.olecko.pl

2 Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych oferuje kształcenie w zawodzie technik masażysta w czterosemestralnym cyklu nauczania dla osób posiadających wykształcenie średnie.

3 Ucząc się w naszej szkole dowiesz się m.in. jak: wykonywać w odpowiedniej kolejności i technice poszczególne czynności składające się na masaż ręczny, wykorzystując zdobytą wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, stosować metody fizykoterapeutyczne, tj. hydroterapia, (leczenie wodą), elektroterapia, (leczenie prądem), zabiegi ciepłownicze (okłady parafinowe), kinezyterapia (leczenie ruchem), wykonywać masaż kosmetyczny twarzy, ramion, skóry głowy, nadający jędrność i wpływający na poprawę samopoczucia, wykonywać masaż sportowy, wspomagać kształtowanie sylwetki poprzez masaż, łagodzić kontuzje stosując odpowiednie techniki masażu.

4 To idealny kierunek dla osób, które charakteryzuje: spostrzegawczość cierpliwość dokładność empatia życzliwość opiekuńczość samodzielność dobra sprawność manualna dobry stan zdrowia łatwość nawiązywania kontaktu obowiązkowość, odpowiedzialność

5 Możliwości podjęcia pracy będziesz miał wiele: w gabinetach odnowy biologicznej SPA gabinetach masażu gabinetach kosmetycznych hospicjach domach opieki społecznej

6 ZAPRASZAMY


Pobierz ppt "Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku zaprasza do rozpoczęcia nauki w Technikum Nr 1 w zawodzie TECHNIK MASAŻSTA ul. Gołdapska 29 19-400 Olecko."

Podobne prezentacje


Reklamy Google