Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja oddziałów przedszkolnych. Informacja o oddziałach przedszkolnych w SP 189 Oddziały 0 w naszej szkole prowadzone są od wielu lat W roku szkolnym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja oddziałów przedszkolnych. Informacja o oddziałach przedszkolnych w SP 189 Oddziały 0 w naszej szkole prowadzone są od wielu lat W roku szkolnym."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja oddziałów przedszkolnych

2 Informacja o oddziałach przedszkolnych w SP 189 Oddziały 0 w naszej szkole prowadzone są od wielu lat W roku szkolnym 2008/2009 działa jedna 0 do której uczęszcza 26 dzieci

3 Oddział 0

4 Informacja o oddziałach przedszkolnych w SP 189 W roku szkolnym 2009/2010 przewidujemy otwarcie dwóch oddziałów 0

5 Informacja o oddziałach przedszkolnych w SP 189 Baza szkoły: Posiadamy salę lekcyjną dostosowaną do potrzeb dzieci klas 0. Świetlicę. Szatnię. Plac zabaw wyposażony w urządzenia do zabaw dla dzieci (zjeżdżalnie, huśtawki, domki, równoważnie itp.).

6 Informacja o oddziałach przedszkolnych w SP 189 Oddział 0

7 Informacja o oddziałach przedszkolnych w SP 189 Plac zabaw

8 Informacja o oddziałach przedszkolnych w SP 189 Świetlica

9 Informacja o oddziałach przedszkolnych w SP 189 Dzieci będą miały możliwość kontynuowania nauki w naszej szkole. Zapewniamy dzieciom opiekę psychologiczno- pedagogiczną (psycholog, pedagog, logopeda, reedukator), opiekę pielęgniarki szkolnej i posiłki według potrzeb. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, posiadającą wieloletnie doświadczenie w pracy w oddziałach przedszkolnych.

10 Zapraszamy do SP 189


Pobierz ppt "Prezentacja oddziałów przedszkolnych. Informacja o oddziałach przedszkolnych w SP 189 Oddziały 0 w naszej szkole prowadzone są od wielu lat W roku szkolnym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google