Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

20 lat wspólnie. Gmina Dopiewo.. W ciągu 20 lat gmina Dopiewo się zmieniła. Jedni mówią, że na gorsze, a inni, że na lepsze. W gminie zrobiono kanalizację,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "20 lat wspólnie. Gmina Dopiewo.. W ciągu 20 lat gmina Dopiewo się zmieniła. Jedni mówią, że na gorsze, a inni, że na lepsze. W gminie zrobiono kanalizację,"— Zapis prezentacji:

1 20 lat wspólnie. Gmina Dopiewo.

2 W ciągu 20 lat gmina Dopiewo się zmieniła. Jedni mówią, że na gorsze, a inni, że na lepsze. W gminie zrobiono kanalizację, nowe chodniki, powstały nowe sklepy, wybudowano kościół i przedszkole.

3 W gminie powstało kilka nowych instytucji. Są to: Ośrodek zdrowia - Nordenia - Szkoła i GOSIR - Apteka - Reka - Bank

4 Szko ł a W szkołach poprawił się wygląd i wyposażenie. Są nowe komputery i tablice interaktywne. Działają nowe kółka. Według mieszkańców młodzież ma większe możliwości edukacyjne.

5 Urzędy są bliżej mieszkańców. Pracownicy są bardzie wykształceni i bardziej uprzejmi. Są dłużej czynne.

6 Popraw iło się otrzymywanie informacji, ale nie jest jeszcze za dobrze. Niektórych decyzji urzędnicy nie konsultują z obywatelami.

7 Powstały nowe zakłady pracy (Nordenia) Bezrobocie spadło, ponieważ duże zakłady zlikwidowano

8 Mieszkańcy gminy uważają, że jej estetyka się poprawiła. Skwerów nie wybudowano.

9 W gminie są autobusy, Eurobus i Bis Trans. Środki transportu publicznego są bardzo niepunktualne i nieestetyczne. Informacja o kursach autobusów jest lepsza.

10 W gminie jest o wiele łatwiej kupić rzeczy potrzebne do życia. Powstały nowe sklepy, a jakość życia jest wyższa niż była 20 lat temu.

11 Jakość środowiska naturalnego nie poprawiła się. Ludzie nadal palą śmieci w domach. Wprowadzono pojemniki do segregacji śmieci, ale potem je usunięto.

12 W gminie jest bezpieczniej, niż 20 lat temu. Straż wiejską rzadko widać, a jak już są to nie zajmują się przestępstwami. Jest Ochotnicza Straż Pożarna

13 W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Monika Bochniak klasa Ib Kinga Adamczak klasa Ic


Pobierz ppt "20 lat wspólnie. Gmina Dopiewo.. W ciągu 20 lat gmina Dopiewo się zmieniła. Jedni mówią, że na gorsze, a inni, że na lepsze. W gminie zrobiono kanalizację,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google