Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

XX LAT SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO w CHWALISZEWIE Miasto i Gmina Krotoszyn.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "XX LAT SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO w CHWALISZEWIE Miasto i Gmina Krotoszyn."— Zapis prezentacji:

1 XX LAT SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO w CHWALISZEWIE Miasto i Gmina Krotoszyn

2 Spacerkiem ….

3 …po naszej miejscowości

4 Nasza nowa szkoła… Remont zrobił swoje. Mamy zaszczyt uczyć się w pięknej szkole.

5 Nasz patron Poświęcenie pamiątkowej tablicy przez ks. bp Stanisława Napierałę. Występ artystyczny uczniów naszej szkoły.

6 Nasz … Pracownia fizyczno- chemiczna.

7 …drugi… Pracownia językowa.

8 …dom Pracownia multimedialna.

9 Nowoczesna sala Modernizacja hali sportowej.

10 Pani dyrektor Beata Parzonka o naszej szkole… Z każdym rokiem widać zmiany na lepsze, biorąc pod uwagę warunki do wszechstronnego rozwoju naszych wychowanków…. Dobre wyposażenie w środki audiowizualne i multimedialne…. Bogata baza dydaktyczna….

11 Nasza Remiza Strażacka Oddanie do użytku nowego budynku.

12 Zapytajmy komendanta OSP… Prezes Pan Zbigniew Ciepły o OSP: Jednostka liczy 76 członków, którzy aktywnie uczestniczą w akcjach ratowniczo- gaśniczych, szczególnie w okresie żniw. Do dyspozycji strażaków oddano nowy budynek Remizy, dzięki gminie zakupiono nowoczesny sprzęt.

13

14 Trofea OSP

15 To już zabytek

16 Coraz lepiej… Wozy ratowniczo- gaśnicze. Ubiory strażackie.

17 Nowy sprzęt OSP

18 Prawie przez całą wieś

19 Chwila dla emerytów Inicjatorka Koła Emerytów w Chwaliszewie - Pani Czesława Galer wspomina: W 2001 roku wyszłam z inicjatywą, aby w Chwaliszewie założyć Koło Emerytów. Pomyślałam o propozycji spotkań dla ludzi starszych. Byłaby to wspaniała okazja do wspomnień w przeszłość, jak również do wspólnych działań na rzecz naszej wsi….

20 Z piosenką w świat Działalność chóru Lira: - Biesiady w Baszkowie, Kobiernie… - Koncert Kolęd i Pieśni Maryjnych w Chwaliszewie - Koncerty w Krotoszynie, Zdunach… - Miejscowe uroczystości

21 Nasza władza… Sołtys wsi Chwaliszew – Pan Stanisław Zimny stwierdza: W naszej wsi można zauważyć pozytywne zmiany w wielu dziedzinach. Nie bez znaczenia jest dobra jakość transportu publicznego, warunki edukacyjne dzieci oraz bogate życie kulturalne mieszkańców.

22 Wyjeżdżamy z Chwaliszewa Sołtys o transporcie publicznym: Środki komunikacji są czystsze, a informacja o kursach autobusów lepsza.

23 Ks. Jarosław Materliński o ludziach dobrej woli Proboszcz tutejszej parafii również zauważa zmiany, które są możliwe dzięki hojności mieszkańców wsi oraz samorządu gminnego.

24 Bezpieczeństwo w naszej wsi… Mieszkanka Chwaliszewa - Pani Seweryna Szulc tak mówi: Z ostatnich 20 lat zaobserwowałam zmiany na lepsze i gorsze, ale uważam, że były one konieczne i miały jakiś sens.

25 Chodnikiem po Chwaliszewie Bezpieczny spacer ze swoją pociechą.

26 W zaciszu domowym Pani Dorota Zimna o codziennym życiu w Chwaliszewie: Dobrze jest czasami posiedzieć w domu, z dala od problemów rolników.

27 Przeprowadzający wywiady: Marcin Adamiak, Sylwia Łączewna, Klaudia Kurzawska, Patrycja Grenda, Magdalena Biegańska, Dariusz Chmielarz Oprawa graficzna: Marcin Adamiak Opiekun zespołu : p. Marta Koniecpolska Zespół projektowy


Pobierz ppt "XX LAT SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO w CHWALISZEWIE Miasto i Gmina Krotoszyn."

Podobne prezentacje


Reklamy Google