Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Spis treści Informacje ogólne Konto Maax Plan Student

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Spis treści Informacje ogólne Konto Maax Plan Student"— Zapis prezentacji:

1 Konta osobiste informacje przygotowane dla Zespołu Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej

2 Spis treści Informacje ogólne Konto Maax Plan Student
Pakiet zdrowotny BGŻ Bankowość telefoniczna i internetowa Lokaty eBGŻ Pozostała oferta Nagrody i wyróżnienia Podsumowanie Kontakt

3 Informacje ogólne Bank BGŻ jest jednym z 10 największych banków w Polsce. Od ponad 30-lat aktywnie działamy na rynku. Z usług banku korzystają zarówno międzynarodowe korporacje, jak również krajowe i lokalne przedsiębiorstwa. Jakość naszych usług potwierdza ponad milion Klientów indywidualnych oraz 80 tysięcy Klientów instytucjonalnych, którzy korzystają z naszej oferty. Klienci BGŻ mają możliwość korzystania z usług z dowolnego miejsca w kraju i za granicą, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dostęp do usług odbywa się poprzez systemy bankowości elektronicznej oraz za pośrednictwem ponad 300 placówek bankowych na terenie całego kraju. Współpraca z ponad 650 bankami z całego świata potwierdza silną pozycję banku w przeprowadzaniu rozliczeń zagranicznych. Posiadamy Przedstawicielstwo w Moskwie dzięki czemu umożliwiamy rozwój firm na rynkach wschodnich.

4 Informacje ogólne - Udziałowcy Banku BGŻ
Struktura akcjonariatu wg stanu na r.

5 Konto osobiste charakterystyka produktu
Konto osobiste inaczej nazywane ROR, czyli rachunek oszczednościowo-rozliczeniowy prowadzony jest w złotych, przeznaczony do bieżącego zarządzania osobistymi finansami. Możliwość zakładania rachunku w Oddziale Banku, dodatkowo możliwość złożenia wniosku przez Internet i telefon. Konieczne zawarcie „Umowy o  prowadzenie rachunków bankowych, o kartę oraz o korzystanie z systemów bankowości telefonicznej i internetowej” zwanej umową ramową. W przypadku osób w wieku umowę ramową podpisuje rodzic lub opiekun prawny. Brak wymaganej minimalnej kwoty wpłaty, kwota maksymalnej wypłaty nie jest określona, natomiast przy kwocie konieczne jest wcześniejsze zaawizowanie wypłaty. Opiekun osoby w wieku lat może ograniczyć dysponowanie środkami składając w Banku oświadczenia na piśmie. Możliwe do realizacji: wpłaty, wypłaty, przelewy, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, polecenia wypłaty za granicę, gotówkowe i bezgotówkowe transakcje kartowe, korzystanie z innych produktów Banku. Niektóre dyspozycje szczególne: pełnomocnictwa, dyspozycje wkładem na wypadek śmierci – możliwe tylko dla osób pełnoletnich.

6 Konta osobiste typy kont dla młodzieży
Konto Maax - dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat. Plan Student - dedykowany uczniom i studentom w wieku od 18 do 26 lat, dopasowany do ich potrzeb finansowych.

7 Konto Maax – konto dla młodzieży
Młodość na Maaxa Specjalne konto dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat Bezpłatne: - prowadzenie konta, - wydanie i obsługa karty płatniczej Debit MasterCard, jeżeli kwota miesięcznych transakcji bezgotówkowych wyniesie min. 300 zł, godzinny dostęp do konta poprzez TeleBGŻ i eBGŻ. Bezpieczne i wygodne konto na kieszonkowe i pierwsze zarobione pieniądze. Bezpieczeństwo zgromadzonych środków (gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny). Dostęp do szerokiej sieci placówek Banku BGŻ i ponad 2000 bezpłatnych bankomatów bezpłatnych bankomatów (w tym Euronet) oraz możliwość bezprowizyjnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce w zamian za jednorazową opłatę w wysokości 4 zł miesięcznie.

8 Najlepsze konto studenckie w rankingu Money. pl w 2011 r.
Plan Student Najlepsze konto studenckie w rankingu Money. pl w 2011 r. Dla pełnoletnich uczniów oraz studentów Konto przeznaczone dla osób uczących się w wieku lat Bezpłatne: - prowadzenie konta, godzinny dostęp do konta poprzez TeleBGŻ i eBGŻ, - dokonywanie podstawowych operacji na koncie poprzez eBGŻ i IVR (automatyczny system obsługi TeleBGŻ), - wydanie i obsługa karty płatniczej Debit MasterCard, jeżeli kwota miesięcznych transakcji bezgotówkowych wyniesie min. 300zł, - realizacja zleceń stałych. Możliwość uzyskania karty kredytowej z limitem do 1000 zł. Bezpieczeństwo zgromadzonych środków (gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny). Dostęp do szerokiej sieci placówek Banku BGŻ i ponad 3600 bezpłatnych bankomatów ( w tym Euronet) oraz możliwość bezprowizyjnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce w zamian za jednorazową opłatę w wysokości 4 zł miesięcznie. Łatwy dostęp do całej oferty Banku BGŻ oraz preferencyjne warunki na wybrane produkty kredytowe.

9 Pakiet zdrowotny Banku BGŻ
Posiadacze konta w Planie Student mają możliwość przystąpienia do Pakietu zdrowotnego, który charakteryzują: Nielimitowane wizyty i badania, Krótki okres oczekiwania na wizytę – do 24 h na internistę, do 72 h na lekarza specjalistę oraz na badania diagnostyczne i laboratoryjne, Dobór najbardziej pożądanych specjalistów: chirurg, neurolog, dermatolog, urolog, ginekolog, laryngolog, okulista, Wizyty u specjalistów bez skierowań, Jedna cena dla wszystkich, Szeroki zakres/zasięg terytorialny, Prostota nabycia i obsługi – minimum formalności, automatyzacja.

10 Bankowość internetowa - eBGŻ
Oszczędność czasu i niezależność od godzin otwarcia placówek banku – kontakt z bankiem zawsze, gdy tego potrzebujesz, możliwość realizacji transakcji 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu, najwyższe bezpieczeństwo dokonywanych transakcji, oszczędność pieniędzy – niższe koszty obsługi niż w placówkach banku, łatwy sposób zarządzania oszczędnościami, bieżąca informacja – możliwość przekazywania SMS‑em informacji o zmianie w wysokości salda oraz automatycznego przypominania o ważnych terminach, np.: płatności, czy zapadalności lokat, dostęp do innych produktów i usług banku.

11 Bankowość telefoniczna - TeleBGŻ
Bankowość telefoniczna umożliwia dostęp do konta przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, wygodny i prosty sposób korzystania z konta – bez konieczności odwiedzenia banku, możliwość skorzystania z automatycznego systemu obsługi (IVR) – zarządzanie kontem za pomocą klawiszy telefonu, możliwość połączenia się z konsultantem, pewność bezpieczeństwa dokonywanych transakcji.

12 elastyczność wyboru terminu od 1 do 29 dni,
Lokaty eBGŻ Posiadaczom kont osobistych z dostępem do eBGŻ Bank oferuje krótkoterminowe lokaty internetowe eBGŻ, ich zalety to: elastyczność wyboru terminu od 1 do 29 dni, bardzo niska kwota minimalna – tylko 500 zł, atrakcyjne stałe oprocentowanie nawet do 3,80% uzależnione od terminu i kwoty środków zgromadzonych na lokacie, dostępność produktu przez 24h/dobę, pełne bezpieczeństwo i stabilność dochodu z odsetek, alternatywa dla konta oszczędnościowego Eskalacja. Depozyty zgromadzone w Banku BGŻ są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny - limit gwarancji środków zgromadzonych w banku przez jednego deponenta wynosi do 100 tys. euro. Środki te podlegają  100 proc. gwarancji.

13 Pozostała oferta Oferta Banku BGŻ to także bogaty wachlarz innych produktów i usług: konto oszczędnościowe Eskalacja, lokaty klasyczne i sezonowe, rachunki płatne na każde żądanie w walutach wymienialnych w USD, EUR i GBP, indywidualne konto emerytalne IKE, szeroka gama ubezpieczeń, pełen zakres operacji gotówkowych i bezgotówkowych, szybki i bezpieczny transfer środków z krajów całego Świata za pomocą: MoneyGram, Doma Money direct, Vigo Money transfer, One Money Mail (przekazy z Wielkiej Brytanii do Polski), oferta Departamentu Skarbu z możliwością: zakupu bonów skarbowych, obligacji skarbowych, zagranicznych papierów dłużnych czy też negocjowania lokat.

14 Nagrody i wyróżnienia Bank BGZ został wyróżniony za Konto z Podwyżką, I miejsce w rankingach w 2011 r. Comperia.pl Money.pl za konto w Planie Student , I miejsce w rankingu Money.pl w 2011 r. za Plan Aktywny, który zajął II miejsce w rankingu kont osobistych Gazety Wyborczej i Open Finance. za serwis internetowy Banku BGŻ, który zwyciężył w rankingu miesięcznika „Home&Market” na najlepszą bankową stronę internetową. Bank BGŻ jest też laureatem Konkursu Mecenas Kultury. Bank BGŻ aktywnie angażuje się w inicjatywy społeczne, czego wyrazem jest „Klasa BGŻ” – projekt realizowany przez Fundację BGŻ, wspierający kształcenie uzdolnionej młodzieży.

15 Podsumowanie Bank BGŻ zapewnia: atrakcyjne warunki cenowe, minimum formalności, doradztwo zapewnione przez profesjonalną kadrę pracowniczą, długotrwałą i stabilną współpracę, szeroki wybór nowoczesnych jak i tradycyjnych produktów i usług, ofertę adresowaną dla klientów detalicznych jak również dla firm i instytucji, optymalne rozwiązania dopasowane do potrzeb i wymagań Klientów.

16 Serdecznie zapraszamy.
Kontakt Więcej informacji o ofercie Banku BGŻ z przyjemnością przekaże Imię i nazwisko osoby do kontaktu Agnieszka Worożbit Stanowisko Doradca Klienta Oddział w Piasecznie ul. Puławska 45B tel. (22) fax (22) Serdecznie zapraszamy.


Pobierz ppt "Spis treści Informacje ogólne Konto Maax Plan Student"

Podobne prezentacje


Reklamy Google