Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Małgorzata Korwin-Mikke dla Historykon.pl: Jest to książka niezwykła nie tylko w treści, ale i w formie, pokazuje życie obozowe od strony jakiej do tej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Małgorzata Korwin-Mikke dla Historykon.pl: Jest to książka niezwykła nie tylko w treści, ale i w formie, pokazuje życie obozowe od strony jakiej do tej."— Zapis prezentacji:

1 Małgorzata Korwin-Mikke dla Historykon.pl: Jest to książka niezwykła nie tylko w treści, ale i w formie, pokazuje życie obozowe od strony jakiej do tej pory nikt nie przedstawił widziane oczami człowieka, który poznał, przynajmniej z widzenia, większość więźniów Aushwitz Andrzej Konikiewicz dla Rzeczpospolitej: Ocalone przez dokumentalistę zdjęcia policyjne" zostały uzupełnione o fotografie innych autorów, reprodukcje dokumentów, solidny aparat naukowy […] Portal INTERIA.pl: Anna Dobrowolska wybrała do albumu fotografie, które pokazują wiele wymiarów obozowego życia. Są tam zdjęcia z komór gazowych, z rampy kolejowej, na którą wyładowywano kolejne transporty więźniów. Ale w albumie znalazły się też zdjęcia obozowej orkiestry, zawodów bokserskich, meczów piłki nożnej, a nawet ślubu, który odbył się w obozie Władysław Bartoszewski b. więzień Auschwitz I Nr 4427: Jestem pod dużym wrażeniem książki Fotograf z Auschwitz. Nie jest to praca naukowa, ani też sensu stricte pamiętnik, ale wnosi bardzo dużo do wiedzy dzisiejszych zwyczajnych ludzi nie tylko o obozie, lecz i o systemie, który takie obozy stworzył. FOTOGRAFA Z AUSCHWITZ POLECAJĄ:

2 FOTOGRAF Z AUSCHWITZ jest uzupełnieniem wielokrotnie nagrodzonego filmu PORTRECISTA www.portrecista.com

3 Recenzja Andrzeja Konikiewicza dla Rzeczpospolitej News w portalu INTERIA.PL Promocja na pierwszej stronie portalu WP.PL Artykuł dr Adama Cyry na portalu kontakt24 TVN IPN – obszerna relacja z premiery w Warszawie [polecam] Recenzja Małgorzaty Korwin-Mikke dla Historykon.pl [polecam] Fotograf z Auschwitz WARTO PRZECZYTAĆ [najedź na logo i kliknij]

4 [najedź na logo i kliknij] WARTO OBEJRZEĆ – RELACJE TELEWIZYJNE TV [polecam]

5 RADIO [najedź na logo i kliknij] [polecam]

6 PARTNERZY WYDANIA KSIĄŻKI FOTOGRAF Z AUSCHWITZ Partner główny IPN

7 www.fotografzauschwitz.pl Partner główny WYDAWCA Grupa Filmowa REKONTRPLAN Anna Dobrowolska Tel./fax +48 22 671 08 78 Tel. +48 506 108 368 www.rekontrplan.pl


Pobierz ppt "Małgorzata Korwin-Mikke dla Historykon.pl: Jest to książka niezwykła nie tylko w treści, ale i w formie, pokazuje życie obozowe od strony jakiej do tej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google