Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Łatwy i darmowy sposób na zwiększenie zysków ze sprzedaży w Nexto.pl

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Łatwy i darmowy sposób na zwiększenie zysków ze sprzedaży w Nexto.pl"— Zapis prezentacji:

1 Łatwy i darmowy sposób na zwiększenie zysków ze sprzedaży w Nexto.pl

2 Wstęp Co to jest? Jak to działa?
Jakie są korzyści działania w Nextranet? Nextranet – czyli efektywna minimalizacja kosztów i działań Jakie wydawnictwa korzystają z Nextranetu?

3 W kilku zdaniach - czym jest Nextranet?
Nextranet.pl, to jeden z największych w Polsce programów partnerskich, prowadzony przez firmę NetPress Digital Sp. z o.o., właściciela największego w Polsce sklepu z książkami audio, e-książkami oraz e-prasą - Nexto.pl. Działanie programu partnerskiego opiera się na nowoczesnej formie franchisingu internetowego - modelu współpracy, w którym każdy dostaje od organizatora programu: pełne wsparcie marketingowe, dostęp do gotowych materiałów marketingowych możliwość założenia swojego konta partnerskiego w mniej niż minutę! Każdy z partnerów otrzymuje do 30% prowizji za sprzedaż polecanego produktu. Aktualnie w programie partnerskim Nextranet.pl zarejestrowanych jest ponad partnerów (także wydawnictwa), którzy dziennie kierują na strony Nexto.pl lub sklepy sieci Nextranet.pl ponad – unikalnych użytkowników. Od początku powstania programu trzy lata temu, partnerzy zarobili już ponad złotych! Rekomendujemy przyłączenie się do programu właśnie wydawcom. Dlaczego?

4 Jakie korzyści może przynieść przyłączenie się do Nextranet.pl?
Rynek e-publikacji przynosi coraz większe pieniądze. Najlepszym przykładem jest wartość polskiego rynku audio książek, która wzrosła w latach z 2,7 mln zł do blisko 20 milionów złotych. Jakie profity oferuje Nextranet? Nowy, popularny i zaufany kanał dystrybucji – można zwiększyć sprzedaż swoich publikacji poprzez wykorzystanie swojej strony Internetowej. Wystarczy przekierować klienta do produktu na Nexto.pl. W praktyce wygląda to tak, że prowizje ze sprzedaży swoich e-publikacji płyną do wydawcy! Zwiększenie znaczenia marki – dzięki umożliwieniu klientowi wyboru kupna wersji tradycyjnej i cyfrowej publikacji, zmienia się postrzeganie firmy jako innowacyjnej, próbującej sprostać wymaganiom i zapotrzebowaniom dzisiejszego klienta. Zerowe koszty – rejestracja w programie zawsze była, jest i będzie całkowicie darmowa. Dzięki przynależności do Nextranetu zwiększy się zainteresowanie produktami wydawnictwa bez ponoszenia dodatkowych wysokich kosztów promocji.

5 Nextranet – czyli minimalizacja kosztów i działań
Nextranet jest idealnym rozwiązaniem dla zwykłych osób fizycznych i dla firm. Dlaczego? Jako Partner programu partnerskiego, wystarczy zająć się przekierowaniem klienta na stronę produktu, całą resztą zajmuje się profesjonalna załoga NetPress Digital. Nextranet, to przede wszystkim: Wygoda – założenie konta zajmuje kilka chwil, a sprzedaż e-publikacji jest procesem całkowicie zautomatyzowanym, którym zajmuje się już NetPress Digital. Prostota – łatwy panel pozwala szybko i łatwo przeglądać statystyki oraz korzystać z dostępnych narzędzi marketingowych. Oszczędności – dzięki zminimalizowaniu działań ze strony Partnera, następuje wyraźna redukcja czasu pracy oraz kosztów związanych z obsługą klienta, co finalnie prowadzi do zysków wydawnictwa. Nie wspominając o naliczanych prowizjach za sprzedaż polecanych produktów ze swoich „linków partnerskich”. Które wydawnictwa oszczędzają poprzez wykorzystanie potencjału Nextranetu?

6 Nextranet – kto już się przyłączył?
Z Nextranetu korzystają m.in. takie wydawnictwa jak:

7 Promowanie swoich e-publikacji
Co zrobić, aby zwiększyć sprzedaż swoich publikacji w Nexto.pl?

8 Jak promować swoje produkty? – najprostsze przykłady
Nextranet jest idealnym rozwiązaniem jeśli chodzi o prostotę promowania własnych e-publikacji. Poniżej przedstawione są dwie proste propozycje, jak szybko i łatwo można zacząć sprzedawać e-wydania swoich publikacji. Hiperłącze – na stronie firmowej można dodać prosty „link partnerski” do wersji cyfrowej publikacji.

9 Jak promować swoje produkty? – najprostsze przykłady
Moduł reklamowy produktów – można go skonfigurować według własnych potrzeb, a następnie wstawić na np. firmowego bloga. Moduł może pokazywać nowości, bestsellery lub wybrane przez siebie pozycje.

10 Jak promować swoje produkty? – najprostsze przykłady
Dzisiejsze nowoczesne wydawnictwa, oprócz strony internetowej połączonej z własnym sklepem, szukają także innych kanałów dystrybucji i komunikacji z potencjalnymi klientami. Internetowi klienci są bardziej skorzy wypróbować produkt w wersji cyfrowej niż osoby stale kupujące papierowe odpowiedniki. Oprócz standardowego kanału promocji papierowych publikacji można skorzystać z informowania ich o elektronicznych odpowiednikach na: Portalach społecznościowych: Facebook.com, NK.pl, MySpace.com, Grono.net Mikro-blogach: Blip.pl, Twitter.com, Flaker.pl, Pinger.pl w mailingach: przy wysyłaniu newslettera warto zaznaczać, że produkty wydawnictwa są dostępne także w wersji elektronicznej, i że można pobrać ich darmowy fragment w kilka chwil. Co tak naprawdę daje Nextranet i dlaczego rekomendujemy skorzystanie z programu?

11 Nextranet – stały przypływ gotówki dla wydawnictwa
Podsumowując prezentację warto podać jakie są zalety przystąpienia do programu. Możliwość szybkiego dotarcia do nowej i bardzo dużej grupy klientów Zminimalizowanie kosztów na promocję Zwiększone zyski ze sprzedaży produktów w Nexto.pl Brak kosztów związanych z obsługą Klienta oraz magazynowaniem publikacji Możliwość założenia specjalnego sklepu cyfrowego na życzenie wydawcy Wsparcie techniczne i pomoc Proste, wygodne i szybkie rozliczenia transz Stałe źródło dodatkowego dochodu

12 Nextranet - dołącz teraz!
Aby założyć konto w Nextranet.pl wystarczy kliknąć poniższe logo lub link tekstowy i zarejestrować się w systemie. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Nextranet Jeśli mają państwo jakieś pytania proszę o kontakt. Informacje kontaktowa znajdują się na ostatnim slajdzie tej prezentacji.

13 Bartłomiej Roszkowski
Dziękuję za uwagę! Zachęcam do kontaktu. Odpowiem na wszystkie pytania dotyczące programu. Bartłomiej Roszkowski Prezes Zarządu & CEO NetPress Digital Sp. z o.o. Zastawie 12/Kazimierów Halinów tel.: fax:


Pobierz ppt "Łatwy i darmowy sposób na zwiększenie zysków ze sprzedaży w Nexto.pl"

Podobne prezentacje


Reklamy Google