Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień przedsiębiorczości 3 kwietnia 2008r.odbył się dzień przedsiębiorczości. Była to już piąta edycja programu. Dla mnie był to dzień, w którym miałem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień przedsiębiorczości 3 kwietnia 2008r.odbył się dzień przedsiębiorczości. Była to już piąta edycja programu. Dla mnie był to dzień, w którym miałem."— Zapis prezentacji:

1 Dzień przedsiębiorczości 3 kwietnia 2008r.odbył się dzień przedsiębiorczości. Była to już piąta edycja programu. Dla mnie był to dzień, w którym miałem możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń o zawodzie elektromechanika, zapoznania się w praktyce z jego specyfikacją oraz pozyskania informacji o wymaganym wykształceniu i predyspozycjach niezbędnych do jego wykonywania.

2 Dzień ten spędziłem w: USŁUGOWYM ZAKŁADZIE ELEKTROMECHANICZNYM Który znajduje się przy ul.Tuwima 22 w Słupsku

3 W firmie stawiłem się o godz.8.00, a prace skończyłem ok. godz. 13.00 Najpierw zapoznałem się ze swoim stanowiskiem pracy, zakresem obowiązków i zadaniami na dany dzień.

4 Na początku dostałem prostą pracę, mianowicie segregowanie dokumentacji technicznej. Następnie zająłem się zdejmowaniem wentylatora z wirnika.

5 Musiałem się z tym trochę namęczyć, ale dałem radę. Łatwiejszym zadaniem. Było natomiast wyszukanie pewnej informacji w Internecie. Zajęło mi to zaledwie kilka minut.

6 Od godziny 11 miałem chwile przerwy. Mogłem sobie coś przekąsić i porozmawiać przez telefon. Po przerwie zaś sprawdziłem swoje umiejętności w posługiwaniu się lutownicą. Lutowałem przewody w silniku łączące uzwojenie z listwą zasilającą

7 Przekonałem się, jakiej precyzji i dokładności wymaga wykonanie tej czynności, a także solidności połączonej z wyciszeniem i wewnętrzną harmonią. O godzinie 13 nadszedł koniec mojej praktyki. Po pożegnaniu udałem się do domu. Po tym dniu uświadomiłem sobie jak ważne są umiejętności i predyspozycje niezbędne, aby wykonywać ten zawód. Z cała pewnością mogę stwierdzić, że ten czas był pożytecznie spędzony i wiele się nauczyłem.


Pobierz ppt "Dzień przedsiębiorczości 3 kwietnia 2008r.odbył się dzień przedsiębiorczości. Była to już piąta edycja programu. Dla mnie był to dzień, w którym miałem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google