Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uświadamianie dzisiaj Zapomnij starą opowiastkę z pszczółką i …kwiatkiem Język komputerowy …jest na topie!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uświadamianie dzisiaj Zapomnij starą opowiastkę z pszczółką i …kwiatkiem Język komputerowy …jest na topie!"— Zapis prezentacji:

1 Uświadamianie dzisiaj Zapomnij starą opowiastkę z pszczółką i …kwiatkiem Język komputerowy …jest na topie!

2 - Tata jak przyszedłem na świat? - No dobrze mój synu, kiedyś musieliśmy odbyć tę rozmowę: …tata poznał mamę na Chatroomie.

3 - Później tata i mama spotkali się w cyberkafejce i w toalecie mama zechciała zrobić kilka „Downloadów” z taty „Memory stick'a”. - Jak tata był gotowy z „Uploadem” zauważyliśmy, że nie zainstalowaliśmy żadnego „Firewalla”.

4 - N- Niestety było już za późno, żeby nacisnąć „Cancel” albo „Escape”, a i meldunek „Chcesz na pewno ściągnąć plik?” już na początku skasowaliśmy w opcjach „Ustawienia”. - Mamy „Antywirus” już od dłuższego czasu nie był uaktualniany i nie poradził sobie z taty „Robakiem”. - Więc nacisnęliśmy klawisz „Enter” i mama otrzymała komunikat: „Przypuszczalny czas kopiowania …9 miesięcy”

5 Aha! …rozumiem


Pobierz ppt "Uświadamianie dzisiaj Zapomnij starą opowiastkę z pszczółką i …kwiatkiem Język komputerowy …jest na topie!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google