Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TEATR CIENI. Wybraliśmy tą scenkę, ponieważ bardzo nam się spodobała i od razu mieliśmy wiele pomysłów jak ją wykonać.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TEATR CIENI. Wybraliśmy tą scenkę, ponieważ bardzo nam się spodobała i od razu mieliśmy wiele pomysłów jak ją wykonać."— Zapis prezentacji:

1 TEATR CIENI

2 Wybraliśmy tą scenkę, ponieważ bardzo nam się spodobała i od razu mieliśmy wiele pomysłów jak ją wykonać.

3 Niestety nie posiadamy żadnych zdjęć z naszego przedstawienia, ponieważ osoba, które je miała nie zdołała ich nam przesłać, bo jej komputer złapał wirusa Ale mogę powiedzieć, że naszej grupie bardzo dobrze wyszło to przedstawienie. Dzieci, którym to przedstawialiśmy były bardzo zachwycone szczególnie, że po przedstawieniu otrzymały rekwizyty z nim związane

4 Na pierwszej lekcji związanej z teatrem cieni cała nasza grupa wybrała scenkę pokaz mody. Szukaliśmy różnych materiałów, które były nam potrzebne w przedstawieniu. Nie zdążyliśmy zrobić wszystkiego na jednej lekcji więc postanowiliśmy się spotkać w domu u jednej osoby z naszej grupy aby to dokończyć. Na następnej lekcji z gotowymi już rekwizytami ćwiczyliśmy scenkę, którą mieliśmy przedstawić przed dziećmi w zerówce. Występ ten miał się odbyć za tydzień. Występy przebiegały szybko bo nie były zbyt długie ale bardzo ciekawe. Po naszym teatrze cieni podarowaliśmy dzieciom modelki oraz modelów, których używaliśmy podczas przedstawienia, wiec teraz oni mogli bawić się w pokaz mody. Po rozdaniu rekwizytów zadaliśmy kilka łatwych pytań dzieciom związanych z naszym przedstawieniem. Dzieci wyglądały na zadowolone.

5 Zuzanna Piękoś Anna Głąb Aneta Głąb Piotr Turek


Pobierz ppt "TEATR CIENI. Wybraliśmy tą scenkę, ponieważ bardzo nam się spodobała i od razu mieliśmy wiele pomysłów jak ją wykonać."

Podobne prezentacje


Reklamy Google