Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

LINIA 01 Potoki pasażerskie w poszczególnych miejscowościach Gminy Tarnowo Podgórne Niniejsza prezentacja w sposób graficzny przedstawia przewozy osób.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "LINIA 01 Potoki pasażerskie w poszczególnych miejscowościach Gminy Tarnowo Podgórne Niniejsza prezentacja w sposób graficzny przedstawia przewozy osób."— Zapis prezentacji:

1 LINIA 01 Potoki pasażerskie w poszczególnych miejscowościach Gminy Tarnowo Podgórne
Niniejsza prezentacja w sposób graficzny przedstawia przewozy osób w poszczególnych miejscowościach gminy w dni robocze. Górny wykres to wyjazdy z miejscowości a dolny to przyjazdy – powroty do domu. Na wykresach prezentowane są maksymalne liczby pasażerów oraz średnia na kurs, która podkreśla maksymalne i minimalne liczby przewożonych pasażerów. Grafika w dość łatwy sposób pokazuje obszary rozkładu jazdy, które muszą ulec modyfikacji.

2 CERADZ KOŚCIELNY – 1. WYJAZDY, 2. PRZYJAZDY

3 LUSÓWKO -- 1. WYJAZDY , 2. PRZYJAZDY

4 JANKOWICE – 1. WYJAZDY , 2.PRZYJAZDY

5 RUMIANEK --- 1. WYJAZDY, 2. PRZYJAZDY

6 TARNOWO PODGÓRNE – 1. WYJAZDY, 2. PRZYJAZDY

7 CHYBY + BARANOWO AR– 1. WYJAZDY, 2. PRZYJAZDY

8 KOKOSZCZYN ---- 1. WYJAZDY, 2. PRZYJAZDY

9 GÓRA --- 1. WYJAZDY , 2. PRZYJAZDY

10 SWADZIM + AUCHAN W Swadzimiu jako miejscowości „przelotowej” pokazujemy tylko wyjazdy do Poznania, traktując wykres jako informację o korzystających. Rozkład jazdy jest zależny od rozkładu w Tarnowie Podgórnym z uwzględnieniem szczytów przewozowych. Wyraźnie widoczny wzrost przewozów to pracownicy galerii handlowej „Auchan”.

11 SADY Sady podobnie jak na poprzednim slajdzie to miejscowość „przelotowa”. Pokazujemy również tylko wyjazdy do Poznania. Rozkład jazdy jest zależny od rozkładu w Tarnowie Podgórnym z uwzględnieniem szczytów przewozowych. Wykres wyraźnie pokazuje szczyty przewozowe we wskazanej miejscowości.

12 PRZEŹMIEROWO W Przeźmierowie jako miejscowości „przelotowej” pokazujemy dla linii 01 tylko wyjazdy do Poznania, traktując wykres jako informację o korzystających. Rozkład jazdy jest zależny od rozkładu w Tarnowie Podgórnym i miejscowościach na zachód od stolicy gminy.

13 POZNAŃ --- PRZYJAZDY , WYJAZDY

14

15

16 LINIA 07 WYSOGOTOWO

17 DODATKOWA INFORMACJA O LINIACH 02, 04, 07.
Prezentowane dalej slajdy przedstawiają: LINIA 07 potoki pasażerskie w Wysogotowie i na Osiedlu Rubinowym w Baranowie. LINIA 04 potoki pasażerskie w Sierosławiu. LINIA 02 potoki pasażerskie w Lusowie zbiorczo ze wszystkich przystanków.

18 LINIA 07 OSIEDLE RUBINOWE

19 LINIA 04 SIEROSŁAW

20 LINIA 02 LUSOWO

21


Pobierz ppt "LINIA 01 Potoki pasażerskie w poszczególnych miejscowościach Gminy Tarnowo Podgórne Niniejsza prezentacja w sposób graficzny przedstawia przewozy osób."

Podobne prezentacje


Reklamy Google