Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Elbląg z lotu ptaka kiedyś i dzisiaj Oświata elbląska w tym szkoły stały się jednostkami prowadzonymi przez samorząd lokalny czyli nie przez państwo.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Elbląg z lotu ptaka kiedyś i dzisiaj Oświata elbląska w tym szkoły stały się jednostkami prowadzonymi przez samorząd lokalny czyli nie przez państwo."— Zapis prezentacji:

1

2 Elbląg z lotu ptaka kiedyś i dzisiaj

3 Oświata elbląska w tym szkoły stały się jednostkami prowadzonymi przez samorząd lokalny czyli nie przez państwo centralnie tak jak to było wcześniej (…). Jest to podstawowa zmiana formalno-prawna ale też zmiana bardzo istotna dla mieszkańców bo mogą wpływać na to co się dzieje w szkołach na danym terenie. Najbardziej ten wpływ lokalnej społeczności na kształt oświaty widać na strukturze szkolnictwa ponadgimnazjalnego. – Krzysztof Guzek

4

5

6 PROGRAMY REALIZOWANE PRZEZ SAMORZĄD ELBLĄSKI: Elbląski Program Edukacyjny Uczyć się aby być Elbląski Program Edukacyjny Żeglowanie szkołą życia Elbląski Program Przedszkolak - rozwijający się człowiek. Elbląski Program Profilaktyki "Odnaleźć się w sobie" ZAWSZE AKTYWNI – UMIESZ WIĘCEJ, MOŻESZ WIĘCEJ. Promocja kształcenia przez całe życie Soboty Zaufania organizowane przez poradnie – możliwości rozmowy ze specjalistami

7 W poniżej przedstawionej ankiecie wzięło udział 50 obywateli miasta.

8

9

10

11

12


Pobierz ppt "Elbląg z lotu ptaka kiedyś i dzisiaj Oświata elbląska w tym szkoły stały się jednostkami prowadzonymi przez samorząd lokalny czyli nie przez państwo."

Podobne prezentacje


Reklamy Google