Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza pani omawia 12 zasad zdrowego odżywiania, mówi o znaczeniu śniadania, omawia kolejne etapy pracy. Mówi o bezpieczeństwie i higienie podczas pracy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza pani omawia 12 zasad zdrowego odżywiania, mówi o znaczeniu śniadania, omawia kolejne etapy pracy. Mówi o bezpieczeństwie i higienie podczas pracy."— Zapis prezentacji:

1 Nasza pani omawia 12 zasad zdrowego odżywiania, mówi o znaczeniu śniadania, omawia kolejne etapy pracy. Mówi o bezpieczeństwie i higienie podczas pracy. Słuchamy uważnie, bo to jest bardzo ważne! 1 Śniadanie przygotowały dzieci z klasy II b z wychowawczynią Ewą Krzyżanowską. Szkoła Podstawowa nr 12 w Grudziądzu.

2 Na naszych dłoniach już nie czają się bakterie. 2

3 Wanesa, Ernest i Kuba rozpoczęli już pracę. 3

4 Na widok jabłek i mleka Kuba z radości klaszcze w dłonie. To przecież samo zdrowie! Kanapka z ogórkiem lepiej smakuje! 4

5 DUŻA zdrowa kanapka Kuby robi DUŻE wrażenie. Sam zrobiłem takie wspaniałe śniadanie! Mateusz jest zachwycony! 5

6 Na pomoc pani zawsze można liczyć! Każdy ma inny pomysł na wygląd kanapki. Ale wszystkie są zdrowe i smaczne! A jak pięknie wyglądają! 6

7 Mateusz uwielbia pić mleko! W naszej klasie wszyscy piją mleko! Kanapki z mlekiem lepiej smakują i kości są mocniejsze. 7

8 8 Nasza pani kucharka - pani Mariola - szkolna specjalistka od gotowania - podziwia nasze zdrowe śniadania. Pyszne, zdrowe śniadanie smakuje każdemu! Nasza klasa II b zdrowo odżywia się! Pięć posiłków dziennie spożywamy, o owocach i warzywach pamiętamy! Sery, jogurty oraz mleko zawsze na stołach mamy i codziennie z radością je zjadamy! Chcemy być zdrowi, chcemy być silni, chcemy po prostu zdrowo żyć! Mówi nam pani, mówi rodzina, że o zdrowie w młodości dbać się zaczyna. Gdy chcesz żyć 100 lat, zdrowo odżywiaj się idąc przez świat!

9 Śniadanie daje moc czyli siłę do nauki i zabawy. My o tym wiemy. 9 Ale pyszne! Wspaniałe! Zuzia zajada się twarożkiem.

10 Do szkoły przychodzimy zawsze po śniadaniu i zawsze z drugim śniadaniem! 10


Pobierz ppt "Nasza pani omawia 12 zasad zdrowego odżywiania, mówi o znaczeniu śniadania, omawia kolejne etapy pracy. Mówi o bezpieczeństwie i higienie podczas pracy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google