Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

projekt pt. ”Ogród marzeń”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "projekt pt. ”Ogród marzeń”"— Zapis prezentacji:

1 projekt pt. ”Ogród marzeń”
autor: Agnieszka Francuz Joanna Nesterowicz Ogród marzeń Urząd Gminy Gubin wraz z partnerem FF Gross Gastrose zrealizował w dniach 03. – r. projekt pt. ”Ogród marzeń” Nr projektu 120/FMP/10 „Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia , Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

2 Ogród marzeń W projekcie udział wzięło 15 osób z Polski i 10 z Niemiec - mieszkańcy Sękowic i Gross Gastrose oraz pobliskich miejscowości. Ponieważ projekt był polsko – niemiecki, w każdym dniu zapewniono tłumacza.

3 Ogród marzeń Dnia r. w świetlicy we wsi Sękowice odbyły się warsztaty z zakresu ABC ogrodnictwa, na których uczestnicy zdobyli potrzebną wiedzę do zakładania, pielęgnowania i upiększania swoich ogrodów.

4 Ogród marzeń Głównymi zagadnieniami warsztatów były m.in.
- historia ogrodów, style ogrodowe, ogrody wiejskie - zakładanie ogrodu - najczęściej spotykane w ogrodach choroby i szkodniki rozmnażanie roślin przez sadzonki nawożenie, nawadnianie i cięcie roślin, wszystko o trawniku.

5 Ogród marzeń Zaś dnia r. uczestnicy projektu zwiedzali w asyście przewodnika „Ogród Różany” w Forst, który miał być inspiracją do wykorzystania w swoich ogrodach wiedzy zdobytej dzień wcześniej.

6 Ogród marzeń A było na co popatrzeć.

7 Ogród marzeń

8 Ogród marzeń Po zwiedzaniu Ogrodu uczestnicy zaproszeni zostali na obiad.

9 Ogród marzeń Jeszcze ostatnie chwile, aby upoić się tym pięknym widokiem, ostatnie zdjęcia i …

10 Ogród marzeń Zmęczeni, ale w pełni zadowoleni, z głowami pełnymi pomysłów wracamy do domu. „Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia , Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.


Pobierz ppt "projekt pt. ”Ogród marzeń”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google