Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pomoc Zwierzętom Gimnazjum nr 2 im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Czerwionce-Leszczynach Autorzy: Aleksandra Proć Roksana Tcaciuc Opiekun: Bożena.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pomoc Zwierzętom Gimnazjum nr 2 im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Czerwionce-Leszczynach Autorzy: Aleksandra Proć Roksana Tcaciuc Opiekun: Bożena."— Zapis prezentacji:

1 Pomoc Zwierzętom Gimnazjum nr 2 im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Czerwionce-Leszczynach Autorzy: Aleksandra Proć Roksana Tcaciuc Opiekun: Bożena Bierowiec-Chrustek

2 Zwierzaczki z naszej chatki

3 Jak postępować ze zwierzętami: Zwierzęta to żywe istoty czują, więc ich nie krzywdźmy! Dbajmy o ich higienę. Nie trzymajmy zwierząt na łańcuchach. Troszczmy się o nie niech czują że je kochamy. Zapewniajmy im smaczną i zdrową żywność. Zapewniajmy im rozrywkę (spacer, zabawa)

4 Oto rzeczy, które zebraliśmy dla zwierząt ze schroniska:

5 Nasze prace na rzecz zwierząt

6 Wierszyki i zwierz ę ce szyki Pieseczki mają sukieneczki w kreseczki. Kotki mają delikatne łaskotki. Chomiczki mają słodkie pyszczki. Rybki mają pokarm sypki. Króliczki mają stylowe rękawiczki. Papugi mają dziób długi.

7 Wygody zwierząt Nuka…

8 Pomysły wolontaryjne 1. Budowa schroniska dla bezdomnych zwierząt w Leszczynach - List z prośbą o wybudowanie schroniska dla burmistrza gminy Czerwionki - Leszczyn. 2. Sprzedaż własnoręcznie zrobionych zakładek - Robimy zakładki i sprzedajemy je po 50 groszy. 3. Dzień pamięci o bezdomnych zwierzętach - Zrobimy dzień w którym będziemy mówić o zwierzętach. 4. Zbiórka własnoręcznie zrobionych zabawek dla zwierząt w schronisku - W dniu bezdomnego zwierzęcia zbierzemy się i razem zrobimy zabawki. 5. Konkurs na najciekawiej namalowanego psa - Zorganizujemy konkurs w którym nagrodą będzie coś wyjątkowego.

9 Trzeba tak ż e dba ć o higien ę ! Umyj mnie mydełkiem pachnącym a potem zrobię się zwierzaczkiem śpiącym. Siedzę sobie w wannie z pianą i mordkę wtedy mam kochaną.

10 Jesiennie.. Pełno liści jest na dworze cała jesień jest w kolorze. Chodźcie z nami na spacerki zamiast grać w niemądre gierki!!!

11 Zwierzęce podróże Dbajmy o bezpieczeństwo w czasie podróży!!!

12 Nie powinniśmy Trzymać psów na łańcuchach Męczyć zwierząt Przeszkadzać kiedy jedzą Zostawiać psów na całe dnie samych Bić zwierząt Nie jeździć na wizyty u weterynarza Zbyt mocno ciągnąc za smycz na spacerach

13 Podstawowe akcesoria kotów Kuweta Drapak Miska Zabawka Jedzenie Legowisko

14 Podstawowe akcesoria psów Kojec Smycz Miska Karma Obroża Zabawka

15 Jeśli chcecie wiedzieć więcej…

16 Dzi ę kujemy… Pami ę tamy o zwierz ę tach nie b ą d ź my oboj ę tni. Zapisz si ę do wolontariatu! Pomó ż !!!


Pobierz ppt "Pomoc Zwierzętom Gimnazjum nr 2 im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Czerwionce-Leszczynach Autorzy: Aleksandra Proć Roksana Tcaciuc Opiekun: Bożena."

Podobne prezentacje


Reklamy Google