Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DATA 30 sierpnia 2012 Rozkaz L. 12 /2011 I oto jesteśmy!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DATA 30 sierpnia 2012 Rozkaz L. 12 /2011 I oto jesteśmy!"— Zapis prezentacji:

1 DATA 30 sierpnia 2012 Rozkaz L. 12 /2011 I oto jesteśmy!

2 SKŁAD Doświadczona Danka – hm. Danuta Huczała – miała okazję zasiadać w poprzedniej KSI i teraz służy zdobytym wcześniej doświadczeniem Kreatywna Justyna – phm. Justyna Konieczny - ma głowę pełną pomysłów i większość twórczych pomysłów to jej dzieło Czuwająca Monika – hm. Monika Czarnecka – z racji swojej funkcji w Komisji czuwa nad wszystkim

3 100% Przeszkolenia! Już dwa miesiące od powołania nowego składu wszystkie członkinie były przeszkolone do pełnionej funkcji.

4 DOBRA WIADOMOŚĆ W grudniu KSI przeszła pomyślnie weryfikację CHKSI i zostały nam przedłużone uprawnienia do prowadzenia prób podharcmistrzowskich.

5 NOWOŚĆ Obrzędowość - została stworzona i wprowadzona w życie, owiana jest jednak tajemnicą, aby ją poznać zapraszam w pierwszą środę miesiąca na spotkanie KSI Obrzędowość - została stworzona i wprowadzona w życie, owiana jest jednak tajemnicą, aby ją poznać zapraszam w pierwszą środę miesiąca na spotkanie KSI

6 STATYSTYKI odbyło się … spotkań Zamknięto 2 próby przewodnikowskie i 1 podharcmistrzowską Otworzono 1 próbę przewodnikowską i 1 podharcmistrzowską

7 ODŚWIEŻENIE Odświeżone zostały dokumenty KSI, są dostępne na stronie hufca.

8 PRI Program Rozwoju Instruktora monitoring i wsparcie stała współpraca z instruktorami hufca

9 WAŻNE Praca z opiekunami – to nasz cel na ten rok. Do tej pory odbyły się warsztaty dla opiekunów, w planach jest stała współpraca z opiekunami.

10 STRONA WWW … jeszcze w budowie :/ Za kilka dni ujrzycie ksi www całkiem nowe oblicze!

11 OPINIA PUBLICZNA Pwd. Marlena Śleziak: KSI jest wporzo. Informacje o spotkaniach są ogólnodostępne, pojawiają się na stronie hufca, dzięki czemu, każdy wie kiedy może przyjść. Bardzo podoba mi się wprowadzenie elementu obrzędowego podczas otwierania i zamykania stopnia. Atmosfera podczas spotkania jest miła. Cieszy mnie także fakt, że miałam zaszczyt być pierwszym "klientem" komisji w nowym składzie. KSI jest wporzo. Informacje o spotkaniach są ogólnodostępne, pojawiają się na stronie hufca, dzięki czemu, każdy wie kiedy może przyjść. Bardzo podoba mi się wprowadzenie elementu obrzędowego podczas otwierania i zamykania stopnia. Atmosfera podczas spotkania jest miła. Cieszy mnie także fakt, że miałam zaszczyt być pierwszym "klientem" komisji w nowym składzie.

12 OPINIA PUBLICZNA Pwd. Joanna Rekiel Przed drzwiami. Stres, strach, naprzemiennie natłok myśli i kompletna tabula rasa … Za drzwiami rozczarowanie … pozytywne. Próba była dla mnie wyzwaniem, jej zamknięcie zdecydowanie większym. Stając przed Komisją nie spodziewałam się, że będzie tak łatwo. Mila atmosfera, rzeczowa, spokojna rozmowa pozwoliły poczuć wyjątkowość chwili. Członkowie Komisji sprawili, że czułam się nietuzinkowo, a ich spokój i opanowanie, że myśli same układały się w sensowne zdania. Obrzędowość przyjęta przez Komisję sprawiła, iż poczułam się przynależna do grona instruktorów HZC, nawet bez zobowiązania:) Dziękuję!


Pobierz ppt "DATA 30 sierpnia 2012 Rozkaz L. 12 /2011 I oto jesteśmy!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google