Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Stowarzyszenie Odkrywamy Świat działa przy I Gminnym Gimnazjum w Koczargach Starych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Stowarzyszenie Odkrywamy Świat działa przy I Gminnym Gimnazjum w Koczargach Starych."— Zapis prezentacji:

1 Stowarzyszenie Odkrywamy Świat działa przy I Gminnym Gimnazjum w Koczargach Starych

2 Stowarzyszenie otrzymało dotację w Regionalnym Konkursie Grantowym 2012 na realizację projektu Razem: Szybciej, Bezpieczniej, Wygodniej.

3 Konkurs został ogłoszony przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności w ramach programu Równać Szanse. Realizacja projektu rozpoczęła się w styczniu 2013 roku.

4 W projekcie Razem: Szybciej, Bezpieczniej, Wygodniej uczestniczy 25 gimnazjalistów mieszkających na terenie gminy Stare Babice.

5 OPIEKUNOWIE PROJEKTU p. Hanna Domańska p. Hanna Domańska p. Magdalena Ryczkowska p. Magdalena Ryczkowska p. Magdalena Wielechowska p. Magdalena Wielechowska

6 CELE PROJEKTU wyrównywanie szans młodzieży na start w dorosłe życie, wyrównywanie szans młodzieży na start w dorosłe życie, aktywizacja społeczna, aktywizacja społeczna, promowanie aktywnej turystyki rowerowej, promowanie aktywnej turystyki rowerowej, wytyczenie lokalnego szlaku rowerowego, wytyczenie lokalnego szlaku rowerowego, podnoszenie kompetencji i umiejętności poprzez: podnoszenie kompetencji i umiejętności poprzez: uczestnictwo w różnorodnych warsztatach uczestnictwo w różnorodnych warsztatach uczestnictwo w wycieczkach. uczestnictwo w wycieczkach.

7 UCZESTNICZYLIŚMY w warsztatach fotograficznych – cotygodniowych spotkaniach z zawodowym fotografem. Zajęcia prowadzone były w plenerze i w studio fotograficznym.

8 POJECHALIŚMY na spotkanie z podróżnikiem w klubie Południk Zero w Warszawie.

9

10

11 UCZESTNICZYLIŚMY w warsztatach dziennikarskich w siedzibie Telewizji Polskiej oraz w Polskim Radiu.

12

13

14

15

16

17

18 SPOTKANIE Z POLICJĄ - wyjazd do Centrum Monitoringu i Laboratorium Kryminalistyki

19

20

21 AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA ZIMĄ regularne długie spacery po gminie z aparatem fotograficznym w ręku, regularne długie spacery po gminie z aparatem fotograficznym w ręku, indoor cycling, indoor cycling, nordic walking. nordic walking.

22

23 WYCIECZKA ROWEROWA do KAZUNIA POLSKIEGO cmentarz w Palmirach, cmentarz w Palmirach, Pomnik Powstańczych Oddziałów Specjalnych Jerzyki we wsi Pociecha, Pomnik Powstańczych Oddziałów Specjalnych Jerzyki we wsi Pociecha, fort V Twierdzy Modlin w Czosnowie, fort V Twierdzy Modlin w Czosnowie, lekcja pierwszej pomocy w Kazuniu. lekcja pierwszej pomocy w Kazuniu.

24

25

26

27 WYTYCZYLIŚMY NOWY SZLAK ROWEROWY dookoła gminy Stare Babice. zebraliśmy informacje, zebraliśmy informacje, wyznaczyliśmy szlak w terenie, wyznaczyliśmy szlak w terenie, oznakowaliśmy szlak, oznakowaliśmy szlak, przygotowaliśmy tablice informacyjne i znaki, przygotowaliśmy tablice informacyjne i znaki, załatwiliśmy pozwolenia. załatwiliśmy pozwolenia.

28

29

30 RAJD ROWEROWY

31

32

33

34

35 Dziękujemy za uwagę! Opracowanie Opracowanie Mikołaj Brzykcy kl. IId


Pobierz ppt "Stowarzyszenie Odkrywamy Świat działa przy I Gminnym Gimnazjum w Koczargach Starych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google