Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Stowarzyszenie Pomocna Dłoń otrzymało dotację na realizację własnego projektu pn. To moja miłość, to moja mała ojczyzna, w ramach Ogólnopolskiego Konkursu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Stowarzyszenie Pomocna Dłoń otrzymało dotację na realizację własnego projektu pn. To moja miłość, to moja mała ojczyzna, w ramach Ogólnopolskiego Konkursu."— Zapis prezentacji:

1

2 Stowarzyszenie Pomocna Dłoń otrzymało dotację na realizację własnego projektu pn. To moja miłość, to moja mała ojczyzna, w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Programu Równać Szanse 2012.

3 Uczestnicy Projektu : Jesteśmy grupą uczniów z terenu Gminy Strawczyn. Cechuje nas kreatywność, gotowość do pracy w zespole, otwartość na świat i poznawanie nowych ludzi.

4 Udział w projekcie pozwoli nam lepiej poznać najbliższe otoczenie. Naszym zadaniem jest wytyczenie ścieżki rowerowej, na której znajdą się punkty edukacyjne, a także miejsca podkreślające walory turystyczne Gminy Strawczyn.

5

6 Aleksandra Plech Jakub Gad Przemysław Śliwa Karolina Gad Urszula Nowak Wioletta Chudyba


Pobierz ppt "Stowarzyszenie Pomocna Dłoń otrzymało dotację na realizację własnego projektu pn. To moja miłość, to moja mała ojczyzna, w ramach Ogólnopolskiego Konkursu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google