Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Firma Parker współpracuje ze swoimi klientami, aby zwiększyć ich produktywność i rentowność.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Firma Parker współpracuje ze swoimi klientami, aby zwiększyć ich produktywność i rentowność."— Zapis prezentacji:

1

2 Firma Parker współpracuje ze swoimi klientami, aby zwiększyć ich produktywność i rentowność.

3 Rozwiązujemy największe inżynieryjne wyzwania na świecie Skupiamy się na rozwiązywaniu największych wyzwań inżynieryjnych na świecie w sposób innowacyjny, dzięki czemu nieustannie się rozwijamy. TransportWodaEnergiaObronaŚrodowiskoInfrastrukturaNauki przyrodniczeŻywność

4 Parker Hannifin Corporation Firma Parker jest obecna w każdej dziedzinie związanej z ruchem. Produkujemy wysoce zaawansowane podzespoły i systemy ułatwiające ruch oraz kontrolowany przepływ płynów i gazów, dzięki którym nasi klienci na całym świecie mogą zwiększać swoją wydajność i rentowność. Lotnictwo i aeronautyka Kontrola temperaturyElektromechanika Filtracja Transport płynów i gazów Hydraulika Pneumatyka Sterowanie procesami Uszczelnienia i osłony

5 Strategia Strategia zwycięstwa firmy Parker to precyzyjna i spójna strategia biznesowa, która już od 2001 roku pomaga transformować przedsiębiorstwo i poprawiać jego wyniki na całym świecie. Podstawą naszej strategii i kluczem do sukcesu są zaangażowani pracownicy.

6 Historia Prześledzenie historii naszej firmy umożliwia fascynujący wgląd w rozwój techniki na przestrzeni prawie 100 lat. Przekształcenie się założonej w 1918 roku Parker Appliance Company w Parker Hannifin Corporation doskonale obrazuje dziedzictwo innowacji. Wierzymy, że gwarantem naszego przyszłego rozwoju jest szacunek dla zakorzenionej w firmie Parker tradycji doskonałości i uczciwej współpracy.

7 Kultura Nasze kluczowe wartości: orientacja na sukces, ludzie z pasją, cenieni klienci i zaangażowane kierownictwo, odzwierciedlają kulturę korporacyjną firmy Parker, którą tworzą oddani pracownicy, działający w uczciwy i etyczny sposób. Wspieramy kulturę partycypacji zróżnicowane zwyczaje, punkty widzenia i talenty naszych pracowników pomagają w kreatywnym myśleniu i rozwiązywaniu problemów.

8 Innowacyjność Rezultaty pracy inżynierów, choć może nie zawsze widoczne w naszych produktach, są obecne w praktycznie każdej dziedzinie związanej z ruchem. W ramach programu Winovation firma Parker skupia wszystkie wysiłki na rozwoju produktów i systemów będących światowymi i rynkowymi nowościami, dzięki czemu dostarcza klientom rozwiązania o jeszcze większej wartości.

9 Zrównoważony rozwój Wiedza techniczna, którą dysponuje firma Parker, oraz ukierunkowanie wysiłków na opracowywanie wytrzymałych rozwiązań to nasz wkład w bardziej zrównoważoną przyszłość dla nas wszystkich. Nasi pracownicy dbają o ochronę zasobów naturalnych, umacniając pozytywny wpływ działalności firmy w każdym miejscu na świecie.

10 Dzięki współpracy z dystrybutorami firma Parker obsługuje klientów w 104 krajach.

11 Globalny zasięg Działania firmy Parker obejmują 48 krajów za sprawą 60 tysięcy pracowników zatrudnionych w 140 oddziałach i 300 fabrykach. O globalnej pozycji firmy Parker decyduje także wyjątkowa sieć dystrybucyjna, licząca około 13 tysięcy punktów na całym świecie.

12 Etyka i uczciwość Renoma i sukcesy firmy Parker to zasługa jej pracowników, którzy kierują się wartościami firmy we wszystkich prowadzonych działaniach handlowych. W firmie Parker wszystkim działaniom przyświeca bezwzględna uczciwość, szacunek i etyczność zachowań.

13 Praca w firmie Parker W firmie Parker uważamy, że rozwój osobisty i satysfakcja z wykonywanej pracy mają kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Wierzymy, że zaangażowana organizacja, ukierunkowana na osiągane wyniki, powinna zatrudniać bardzo uzdolnionych ludzi o różnych doświadczeniach i punktach widzenia.

14 Wspólnie uda nam się przesunąć granice innowacyjnej technologii.

15 Zrównoważony rozwój Dzięki naszej pozycji możemy teraz stawić czoła wahaniom globalnej ekonomii i postawić na zrównoważony rozwój w przyszłości. Obrót netto Miliony dolarów

16 Zarząd firmy Parker Hannifin na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Etoy, Szwajcaria Zarząd firmy Parker Hannifin na terenie Azji i Pacyfiku Kowloon, Hongkong Zarząd firmy Parker Hannifin na terenie Ameryki Południowej Sao Jose dos Campos, Brazylia Centralny zarząd firmy Parker Hannifin Cleveland, Ohio, Stany Zjednoczone

17 Firma Parker to światowy lider w dziedzinie technologii napędów i sterowań, który współpracuje z klientami w celu zwiększenia ich produktywności i rentowności. Obietnica marki firmy Parker


Pobierz ppt "Firma Parker współpracuje ze swoimi klientami, aby zwiększyć ich produktywność i rentowność."

Podobne prezentacje


Reklamy Google