Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Firma Parker współpracuje ze swoimi klientami, aby zwiększyć ich produktywność i rentowność.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Firma Parker współpracuje ze swoimi klientami, aby zwiększyć ich produktywność i rentowność."— Zapis prezentacji:

1

2 Firma Parker współpracuje ze swoimi klientami, aby zwiększyć ich produktywność i rentowność.

3 Rozwiązujemy największe inżynieryjne wyzwania na świecie
Skupiamy się na rozwiązywaniu największych wyzwań inżynieryjnych na świecie w sposób innowacyjny, dzięki czemu nieustannie się rozwijamy. Żywność Woda Energia Transport Obrona Środowisko Infrastruktura Nauki przyrodnicze

4 Parker Hannifin Corporation
Firma Parker jest obecna w każdej dziedzinie związanej z ruchem. Produkujemy wysoce zaawansowane podzespoły i systemy ułatwiające ruch oraz kontrolowany przepływ płynów i gazów, dzięki którym nasi klienci na całym świecie mogą zwiększać swoją wydajność i rentowność. Lotnictwo i aeronautyka Kontrola temperatury Elektromechanika Filtracja Transport płynów i gazów Hydraulika Pneumatyka Sterowanie procesami Uszczelnienia i osłony

5 Strategia Strategia zwycięstwa firmy Parker to precyzyjna i spójna strategia biznesowa, która już od 2001 roku pomaga transformować przedsiębiorstwo i poprawiać jego wyniki na całym świecie. Podstawą naszej strategii i kluczem do sukcesu są zaangażowani pracownicy.

6 Historia Prześledzenie historii naszej firmy umożliwia fascynujący wgląd w rozwój techniki na przestrzeni prawie 100 lat. Przekształcenie się założonej w 1918 roku Parker Appliance Company w Parker Hannifin Corporation doskonale obrazuje dziedzictwo innowacji. Wierzymy, że gwarantem naszego przyszłego rozwoju jest szacunek dla zakorzenionej w firmie Parker tradycji doskonałości i uczciwej współpracy.

7 Kultura Nasze kluczowe wartości: orientacja na sukces, ludzie z pasją, cenieni klienci i zaangażowane kierownictwo, odzwierciedlają kulturę korporacyjną firmy Parker, którą tworzą oddani pracownicy, działający w uczciwy i etyczny sposób. Wspieramy kulturę partycypacji — zróżnicowane zwyczaje, punkty widzenia i talenty naszych pracowników pomagają w kreatywnym myśleniu i rozwiązywaniu problemów.

8 Innowacyjność Rezultaty pracy inżynierów, choć może nie zawsze widoczne w naszych produktach, są obecne w praktycznie każdej dziedzinie związanej z ruchem. W ramach programu Winovation firma Parker skupia wszystkie wysiłki na rozwoju produktów i systemów będących „światowymi i rynkowymi nowościami”, dzięki czemu dostarcza klientom rozwiązania o jeszcze większej wartości.

9 Zrównoważony rozwój Wiedza techniczna, którą dysponuje firma Parker, oraz ukierunkowanie wysiłków na opracowywanie wytrzymałych rozwiązań to nasz wkład w bardziej zrównoważoną przyszłość dla nas wszystkich. Nasi pracownicy dbają o ochronę zasobów naturalnych, umacniając pozytywny wpływ działalności firmy w każdym miejscu na świecie.

10 Dzięki współpracy z dystrybutorami firma Parker obsługuje klientów w 104 krajach.

11 Globalny zasięg Działania firmy Parker obejmują 48 krajów za sprawą 60 tysięcy pracowników zatrudnionych w 140 oddziałach i 300 fabrykach. O globalnej pozycji firmy Parker decyduje także wyjątkowa sieć dystrybucyjna, licząca około 13 tysięcy punktów na całym świecie. O globalnej pozycji firmy Parker decyduje także wyjątkowa sieć dystrybucyjna, licząca około 13 tysięcy punktów na całym świecie. Dzięki tej rozbudowanej sieci lokalnych, niezależnych przedsiębiorstw firma Parker może dostarczać swoje produkty i usługi klientom znajdującym się w 104 krajach. Jest nieustannie obecny na rynkach detalicznego handlu artykułami przemysłowymi pod marką ParkerStore® - liczba punktów dystrybucji na całym świecie przekroczyła 3 tysiące.

12 Etyka i uczciwość Renoma i sukcesy firmy Parker to zasługa jej pracowników, którzy kierują się wartościami firmy we wszystkich prowadzonych działaniach handlowych. W firmie Parker wszystkim działaniom przyświeca bezwzględna uczciwość, szacunek i etyczność zachowań. Renoma i sukcesy firmy Parker to zasługa jej pracowników, którzy kierują się wartościami firmy we wszystkich prowadzonych działaniach handlowych. Dążymy do tego, co najlepsze — to nasza zasada, która wykracza ponad standardowe wymogi prawne. W firmie Parker wszystkim działaniom przyświeca bezwzględna uczciwość, szacunek i etyczność zachowań. Dbamy o zwiększanie wartości naszej firmy, doceniając zaufanie, jakim obdarzyli nas akcjonariusze, i zabezpieczając ich inwestycje.

13 Praca w firmie Parker W firmie Parker uważamy, że rozwój osobisty i satysfakcja z wykonywanej pracy mają kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Wierzymy, że zaangażowana organizacja, ukierunkowana na osiągane wyniki, powinna zatrudniać bardzo uzdolnionych ludzi o różnych doświadczeniach i punktach widzenia. Renoma i sukcesy firmy Parker to zasługa jej pracowników, którzy kierują się wartościami firmy we wszystkich prowadzonych działaniach handlowych. Dążymy do tego, co najlepsze — to nasza zasada, która wykracza ponad standardowe wymogi prawne. W firmie Parker wszystkim działaniom przyświeca bezwzględna uczciwość, szacunek i etyczność zachowań. Dbamy o zwiększanie wartości naszej firmy, doceniając zaufanie, jakim obdarzyli nas akcjonariusze, i zabezpieczając ich inwestycje.

14 Wspólnie uda nam się przesunąć granice innowacyjnej technologii.

15 Zrównoważony rozwój Dzięki naszej pozycji możemy teraz stawić czoła wahaniom globalnej ekonomii i postawić na zrównoważony rozwój w przyszłości. Dzięki strategicznym nabytkom, innowacyjnym produktom, rozwiązaniom systemowym, ekspansji terytorialnej i stale rozwijającej się globalnej sieci dystrybucji, firma Parker będzie kontynuować przynoszący zyski rozwój. Skupiamy się na wyzwaniach stojących przed nami. Jesteśmy dumni z przeszłości i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Obrót netto Miliony dolarów

16 Zarząd firmy Parker Hannifin na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki
Etoy, Szwajcaria Zarząd firmy Parker Hannifin na terenie Azji i Pacyfiku Kowloon, Hongkong Centralny zarząd firmy Parker Hannifin Cleveland, Ohio, Stany Zjednoczone Zarząd firmy Parker Hannifin na terenie Ameryki Południowej Sao Jose dos Campos, Brazylia Informacje giełdowe i dla inwestorów: Wykaz Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych, symbol: PH. Strona internetowa: Oferty pracy i składanie podań online: Siedziba zarządu: Parker Hannifin Corporation, 6035 Parkland Boulevard, Cleveland, Ohio ,

17 Obietnica marki firmy Parker
Firma Parker to światowy lider w dziedzinie technologii napędów i sterowań, który współpracuje z klientami w celu zwiększenia ich produktywności i rentowności.


Pobierz ppt "Firma Parker współpracuje ze swoimi klientami, aby zwiększyć ich produktywność i rentowność."

Podobne prezentacje


Reklamy Google