Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Program Młodzi Przedsiębiorczy jest realizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego oraz premiowany.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Program Młodzi Przedsiębiorczy jest realizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego oraz premiowany."— Zapis prezentacji:

1 Program Młodzi Przedsiębiorczy jest realizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego oraz premiowany przez Klub Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS Narodowego Banku Polskiego. Baby Taxi Dorota Ejlak i wspólnicy Spółka jawna

2 Spis Treści Grupa realizująca projekt Baby Taxi Dorota Ejlak i wspólnicy Spółka Jawna Podział zadań w spółce Cele, jakie sobie postawiliśmy Baby Taxi Naszymi klientami są Konkurencja Współpraca z przedszkolem (3 slajdy) Co nam się udało Nasza prezentacja Migawki z prezentacji Co inni uczniowie myślą o naszej prezentacji A co my o niej sądzimy Młodzieżowe Koło Przedsiębiorców Reklama naszym priorytetem Zakończenie

3 Dorota Ejlak Marta Falińska Joanna Lewoc Zuzanna Bilbin Stanisław Palewicz Kacper Rozmysłow ski Opiekun grupy - p. Jan Orłowski Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach. Grupa realizująca projekt

4 Siedzibą spółki jest miasto Suwałki, przy ul. Tadeusza Kościuszki 47b WSPÓLNICY: Dorota Ejlak, Marta Falińska, Zuzanna Bilbin, Joanna Lewoc, Kacper Rozmysłowski, Stanisław Palewicz LOGO: Baby Taxi Dorota Ejlak i wspólnicy Spółka jawna

5 Kto, czym zajmował się w projekcie? Prezes: Dorota Ejlak Dyrektor Księgowości i finansów: Zuzanna Bilbin Dyrektor Marketingu: Marta Falińska Dyrektor Administracji i Kadr: Joanna Lewoc Dyrektor Działu Produkcji: Stanisław Palewicz Dyrektor Działu Usług: Kacper Rozmysłowski Czuwał nad nami pan Jan Orłowski Podział zadań w spółce

6

7 W każdej taksówce znajduje się profesjonalnie wyszkolona kadra. Ponad to samochody są specjalnie wyposażone w dodatkowe środki bezpieczeństwa i rzecz, którymi może się zainteresować twoje dziecko. Zajmuje się przewozem dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

8 Gł ó wnie rodzice/ opiekunowie nie mający możliwości przewozu swoich dzieci. Przekazania dzieci do taksówki mają również inne osoby, jednak zawsze jest potrzebna pisemna zgoda rodzica/opiekuna.

9

10 WSPÓŁPRACA Z PRZEDSZKOLAMI Najprzyjemniejszym etapem naszego programu była wizyta w przedszkolach. Tam pierwszym punktem było rozwieszenie plakatów po całym budynku.

11

12 Ankiety przeprowadziliśmy na stu osobach w różnych przedszkolach. W większości były to kobiety w wieku od 20 do 40 lat. 80 % z nich były zamężne. Co 4 osoba była pewna, że nasza firma da radę wejść na rynek i działać sprawnie. Aż 30% ankietowanych nie posiadała prawo jazdy. Co 20 osoba mieszkała na wsi. Wszyscy jednogłośnie odpowiedzieli, że w taksówce powinna znaleźć się inna osoba poza kierowcą np. specjalnie wykwalifikowana opiekunka.

13

14 Nasza prezentacja Efekty naszej pracy przedstawiliśmy kolegom i koleżankom w szkole w formie prezentacji multimedialnej. Wszyscy uczniowie oglądali ją z głębokim zainteresowaniem i z przejęciem słuchali naszych opowiadań o poszczególnych etapach pracy nad projektem. Sądzimy, że prezentacja się udała. Każdy był zadowolony.

15 Migawki z prezentacji

16 Co inni uczniowie sądzą o naszej pracy

17

18 Młodzieżowe Koło Przedsiębiorców Od pierwszego września będzie w naszej szkole działać Młodzieżowe Koło Przedsiębiorców. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz wspaniały Pan Dyrektor pozwolił nam zorganizować takie przedsięwzięcie. Będziemy aktywnie w nim uczestniczyć, podawać różne pomysły na projekty szkolne i je realizować. Również projekt Baby Taxi wprowadzimy w życie.

19 Reklama naszym priorytetem Jako główny cel postawiliśmy sobie właśnie reklamę. Jak wiemy w dzisiejszych czasach jest to bardzo ważna rzecz. Mieliśmy na nią wiele pomysłów. Na początku zaczęliśmy od zaprojektowania naszego loga. Następnie zrobiliśmy plakat i rozwiesiliśmy go w naszej szkole i różnych innych instytucjach, w tym głownie przedszkolach i szkołach podstawowych. Rozdawaliśmy także ulotki związane z naszą działalnością. Ku naszemu zdziwieniu firma przyciągnęła więcej ludzi niż się spodziewaliśmy. Dodatkowo rozdawaliśmy ankiety do wypełnienia. Analiza ankiet wykazała, że jest duże zainteresowanie prowadzeniem tej usługi w rzeczywistości.

20 POZDRAWIAMY!!! :)


Pobierz ppt "Program Młodzi Przedsiębiorczy jest realizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego oraz premiowany."

Podobne prezentacje


Reklamy Google