Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WASZYMI OCZAMI Samorząd Uczniowski. Przeprowadziliśmy ankiety w naszej szkole, w których zapytaliśmy uczniów i nauczycieli co sądzą o Samorządzie Uczniowskim.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WASZYMI OCZAMI Samorząd Uczniowski. Przeprowadziliśmy ankiety w naszej szkole, w których zapytaliśmy uczniów i nauczycieli co sądzą o Samorządzie Uczniowskim."— Zapis prezentacji:

1 WASZYMI OCZAMI Samorząd Uczniowski

2 Przeprowadziliśmy ankiety w naszej szkole, w których zapytaliśmy uczniów i nauczycieli co sądzą o Samorządzie Uczniowskim w naszej szkole. Chcielibyśmy przedstawić jej wyniki, które będą podstawą do późniejszej pracy w grupach i dyskusji.

3 ANKIETY

4 Czy jesteś zadowolona/y z pracy SU w tym roku ? 58 ankietowanych odpowiedziało, że są zadowoleni. W argumentacji podając, że SU jest aktywne. Natomiast 22 osoby nie są usatysfakcjonowane z pracy SU. Uważają, że powinno być więcej dyskotek. Kadra nauczycielska jest raczej zadowolona, z pracy SU. Choć zdarzyły się głosy, że samorząd mógłby więcej robić. Albo uwagi, że powiela schemat poprzednich SU.

5 Chciałbyś współpracować z SU? Z ankietowanych 54 osoby chciały by współpracować, natomiast 26 osób zdecydowanie nie. W uzasadnieniu podajać, że nie mają czasu. Nauczycieli natomiast zapytaliśmy o to czy chcieliby podjąć opiekę nad SU. Większość z naszych profesorów jednak nie chciałoby, ponieważ stwierdzają, że brakuje im czasu

6 Czy potrafisz podać skład Samorządu Uczniowskiego? Uczniowie w większości potrafili podać skład. Największą trudność sprawiało im stanowisko sekretarza. Kadra również ma ten sam problem! Przypominamy: Przewodniczący-Marta Kruczalak Zastępca-Zuzanna Madeja Sekretarz-Katarzyna Łaguz Robert Kowalczyk/Kamil Waluś

7 Czy uważasz, że samorząd jest ważnym organem w szkole? Uczniowie w zdecydowanej większości uważają, że tak. Nauczyciele natomiast w 100% uważają, że tak! Nie mają wątpliwości!

8 Czy Twoim zdaniem SU zajmuje się ważnymi sprawami dla szkoły? 60 osób zdecydowane TAK. Natomiast 20 jest na nie. Nie podając uzasadnienia. Głosy kadry są podzielone. Zwracają uwagę na zbyt małą ilość imprez i brak aktywizacji w działanie dużej ilości uczniów.

9 Podaj inicjatywy, którymi zajmował się Samorząd. Najbardziej zapamiętanymi akcjami przez uczniów były: Tydzień Wolontariatu Staśki Akcja Góra Grosza Paczki na święta dla potrzebujących Apele Dyskoteki Nauczyciele natomiast kojarzą: Staśki Tydzień Wolontariatu Tydzień Tolerancji Festiwal Nauki Rozpoczęcie roku szkolnego

10 Zaproponuj zmiany w organizacji Samorządu. Uczniowie Więcej dyskotek szkolnych Więcej zaangażowanych osób Nauczyciele Większa liczba osób działających w SU

11 UWAGI Lepsza komunikacja z uczniami Większa ilość osób zaangażowanych

12 Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "WASZYMI OCZAMI Samorząd Uczniowski. Przeprowadziliśmy ankiety w naszej szkole, w których zapytaliśmy uczniów i nauczycieli co sądzą o Samorządzie Uczniowskim."

Podobne prezentacje


Reklamy Google