Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nazywa się Dawid, jestem uczniem klasy 3D Interesuje się podróżami. W wolnym czasie gram na puzonie. Uwielbiam oglądać filmy. Ponad to jestem uczniem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nazywa się Dawid, jestem uczniem klasy 3D Interesuje się podróżami. W wolnym czasie gram na puzonie. Uwielbiam oglądać filmy. Ponad to jestem uczniem."— Zapis prezentacji:

1

2 Nazywa się Dawid, jestem uczniem klasy 3D Interesuje się podróżami. W wolnym czasie gram na puzonie. Uwielbiam oglądać filmy. Ponad to jestem uczniem Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia.Od dwóch lat działam w SU, mam również przyjemność reprezentować nasze Gimnazjum jako radny Młodzieżowej Rady Miasta.

3  „Pudełko pomysłów”, dzięki któremu możliwe będzie inspirowanie samorządu własnymi pomysłami,  Ankiety, przeprowadzane w celu usprawnienia pracy SU, branie pod uwagę Waszych pomysłów i realizowanie ich,  Udział w różnych akcjach charytatywnych (np. WOŚP, Góra Grosza, Misyjny Dzień Dziecka), organizowanie zbiórek na rzecz żywieckiego schroniska dla zwierząt,  Plebiscyt uczniowski -wybór prymusa i anty prymusa szkoły -wybór najbardziej kreatywnego ucznia,

4  Kontynuacja tematycznej „Nocy w Gimnazjum”,  Współpraca z Młodzieżową Radą Miasta,  Święto sportu (dzień rozgrywek sportowych, promowanie zasad fair play),  Andrzejki, Mikołajki, Walentynki, Pierwszy Dzień Wiosny, Dzień Ziemi itp.,  Dzień „Szalonego Gimnazjalisty”,  Promowanie aktywnego trybu życia i zdrowego odżywiania przez tematyczne gazetki.

5  Dbać o honor i dobre imię szkoły,  Godnie reprezentować uczniów przed gronem pedagogicznym,  Zawsze dbać o dobro uczniów i miłą atmosferę w naszej szkole,  Służyć pomocą uczniom,  Rozstrzygać konflikty między uczniami oraz im zapobiegać.

6 Jestem ambitny, otwarty na nowe doświadczenia, miły, towarzyski, tolerancyjny i koleżeński. Z łatwością nawiązuję nowe znajomości. A co najważniejsze nie boję się wyzwań!

7 Liczę na Twoją pomoc, oddaj swój głos na mnie! Twój kandydat Dawid Juraszek


Pobierz ppt "Nazywa się Dawid, jestem uczniem klasy 3D Interesuje się podróżami. W wolnym czasie gram na puzonie. Uwielbiam oglądać filmy. Ponad to jestem uczniem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google