Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oto nowy obiekt naszej szkoły WEJŚCIE DO SZKOŁY  Wiadomo kto jest na terenie szkoły – skaner tęczówki oka przy wejściu do budynku w ten sposób nie ma.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oto nowy obiekt naszej szkoły WEJŚCIE DO SZKOŁY  Wiadomo kto jest na terenie szkoły – skaner tęczówki oka przy wejściu do budynku w ten sposób nie ma."— Zapis prezentacji:

1

2 Oto nowy obiekt naszej szkoły

3 WEJŚCIE DO SZKOŁY  Wiadomo kto jest na terenie szkoły – skaner tęczówki oka przy wejściu do budynku w ten sposób nie ma nikogo niepowołanego – jest bezpieczniej.

4 Obecność na lekcji Zamiast tradycyjnego dziennika lub „librusa” przy wejściu do klasy znajdować się będzie skaner linii papilarnych..

5 Koniec z książkami i zeszytami

6 Szkolne obiady  Dość tradycyjnych obiadów. Nastąpi promocja zdrowego żywienia serwowanego przez wykwalifikowanych kucharzy.

7 Super baseny Podczas wolnego czasu dzieci mogą przebywać na basenach przeznaczonych do sportu oraz zabawy.

8 Nowoczesne sale gimnastyczne Nowoczesne sprzęty pozwalające rozwijać umiejętności młodych sportowców w różnych dziedzinach.

9 Matematyka to nie tylko nudne obliczenia W przyszłości na zajęciach z matematyki będziemy korzystali ze specjalnych tablic graficznych - nie będą to tylko nudne obliczenia.

10 Wideo - audioteki Biblioteki nie będą już posiadały książek tylko audiobooki, z których będzie można odsłuchiwać lektury szkolne.

11 Przyjazny kącik Dzieci mają miejsce na odpoczynek, odprężenie i zabawę.

12 JAKUB NAKONIECZN Y Korzystałem z: google grafika


Pobierz ppt "Oto nowy obiekt naszej szkoły WEJŚCIE DO SZKOŁY  Wiadomo kto jest na terenie szkoły – skaner tęczówki oka przy wejściu do budynku w ten sposób nie ma."

Podobne prezentacje


Reklamy Google