Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum nr 7 Dlaczego warto akurat w nim się uczyć?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum nr 7 Dlaczego warto akurat w nim się uczyć?"— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum nr 7 Dlaczego warto akurat w nim się uczyć?

2 Zapraszamy serdecznie do nauki w naszym Gimnazjum nr 7. Jest to azyl dla głodnych wiedzy uczniów i zapalonych sportowców. Zapraszamy serdecznie do nauki w naszym Gimnazjum nr 7. Jest to azyl dla głodnych wiedzy uczniów i zapalonych sportowców.

3 Sport

4 Sala gimnastyczna A gdy na zewnątrz zimno, to lekcje wychowania fizycznego odbywają się właśnie tutaj. Po dwóch stronach Sali są umiejscowione kosze a z jednego boku kolejne dwa.

5 Basen Nasza szkoła posiada basen kryty o długości 12,5 metra i szerokości 6 metrów. Oprócz tego posiadamy również płetwy i deski do pływania.

6 Przed wejściem na basen i salę gimnastyczną znajduje się przedsionek. Po lewej stronie są drzwi. Pierwsze prowadzą do sali, w której gra się w ping-ponga. Drugie prowadzą natomiast do jadalni i świetlicy. W całym przedsionku zawieszone jest kilka witryn z licznymi pucharami za wielorakie osiągnięcia. Przed wejściem na basen i salę gimnastyczną znajduje się przedsionek. Po lewej stronie są drzwi. Pierwsze prowadzą do sali, w której gra się w ping-ponga. Drugie prowadzą natomiast do jadalni i świetlicy. W całym przedsionku zawieszone jest kilka witryn z licznymi pucharami za wielorakie osiągnięcia.

7 Boisko Oprócz basenu i sali gimnastycznej na terenie Gimnazjum nr 7 znajduje się również boisko. Jest ono umiejscowione z prawej strony gimnazjum (patrząc naprzeciwko głównego wejścia do szkoły).

8 Reszta szkoły

9 Korytarze Nasze korytarze mają ładny wygląd. Odnowione ściany cieszą oko. Na szerokich schodach, podczas przerw, chętnie siadają uczniowie. Nasze korytarze mają ładny wygląd. Odnowione ściany cieszą oko. Na szerokich schodach, podczas przerw, chętnie siadają uczniowie.

10 Sale lekcyjne Co jest potrzebne do nauki oprócz przyborów? Oczywiście odpowiednio wyposażone sale. W naszej szkole znajduje się wiele takich sal. Wszyscy się chętnie uczą. Co jest potrzebne do nauki oprócz przyborów? Oczywiście odpowiednio wyposażone sale. W naszej szkole znajduje się wiele takich sal. Wszyscy się chętnie uczą.

11 Jadalnia Posiadamy też jadalnię, na której głodni uczniowie zjadają obiady. Samą wiedzą człowiek się nie naje Posiadamy też jadalnię, na której głodni uczniowie zjadają obiady. Samą wiedzą człowiek się nie naje

12 Koniec Mamy nadzieję, że zachęciłyśmy do uczęszczania akurat do naszego gimnazjum. Mamy nadzieję, że zachęciłyśmy do uczęszczania akurat do naszego gimnazjum.

13 Prezentację przygotowały Uczennice klasy 2c : Uczennice klasy 2c : *Patrycja Szyłak *Justyna Durzyńska *Dorota Kilar


Pobierz ppt "Gimnazjum nr 7 Dlaczego warto akurat w nim się uczyć?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google