Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zagrożenia płynące z korzystania z sieci globalnej Internet w XXI wieku jest bardzo potrzebny do komunikowania się z innymi. Nawet na drugim końcu świata.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zagrożenia płynące z korzystania z sieci globalnej Internet w XXI wieku jest bardzo potrzebny do komunikowania się z innymi. Nawet na drugim końcu świata."— Zapis prezentacji:

1 Zagrożenia płynące z korzystania z sieci globalnej Internet w XXI wieku jest bardzo potrzebny do komunikowania się z innymi. Nawet na drugim końcu świata.

2 Jednak Internet ukrywa zalety i wady. Zalety są to połączenie się z innymi osobami.

3 Wady czyli zagrożenia można podzielić na dwie części:psychiczne oraz fizyczne.

4 Zagrożenie psychiczne można zauważyć poprzez nałogowość. Osoba ta jest otoczona w wirtualnym świecie. Mniej spotyka się z osobami z realnego świata.

5 Zagrożenia fizyczne można w późniejszym czasie wykryć. Wady tego zagrożenia jest pogorszenie wzroku czy skrzywienie kręgosłupa.

6 Oprócz wad psychicznych i fizycznych są też takie jak zagrożenia sprzętu i oprogramowania tzn. wirusy czy programy szpiegujące

7 Te zagrożenia mogą uszkodzić nasze mienie. Nawet pobranie nie winnego pliku może spowodować uszkodzenie komputera.

8 W Internecie są także hakerzy,którzy czekają na odpowiednią ofiarę. Hakerzy mogą dowiedzieć się bez naszej zgody o haseł do różnych stron lub kont bankowych.

9 Na szczęście są antywirusy,które wykrywają prawie wszystkie wirusy i złośliwe oprogramowania.

10 Moim zdaniem trzeba bardzo uważać na siebie w Internecie oraz z umiarkowaniem używania samego Internetu


Pobierz ppt "Zagrożenia płynące z korzystania z sieci globalnej Internet w XXI wieku jest bardzo potrzebny do komunikowania się z innymi. Nawet na drugim końcu świata."

Podobne prezentacje


Reklamy Google