Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Październik Wycieczka. Wycieczka do Zespołu Parków Krajobrazowych w Jerzwałdzie Dnia 18 X 2006r wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Jerzwałdu. Na.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Październik Wycieczka. Wycieczka do Zespołu Parków Krajobrazowych w Jerzwałdzie Dnia 18 X 2006r wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Jerzwałdu. Na."— Zapis prezentacji:

1 Październik Wycieczka

2 Wycieczka do Zespołu Parków Krajobrazowych w Jerzwałdzie Dnia 18 X 2006r wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Jerzwałdu. Na miejscu przywitała nas pani Alina Rodziewicz i pokazała oraz opowiedziała o zbiorach znajdujących się na wystawach zespołu.

3 Niektóre ptaki mają ogromne skrzydła Oglądaliśmy skrzydła-eksponaty różnych ptaków. Porównaliśmy nawet skrzydło orła do ręki Magdy, byliśmy bardzo zdumieni, skrzydło okazało się większe niż ręka koleżanki. Oglądaliśmy skrzydła-eksponaty różnych ptaków. Porównaliśmy nawet skrzydło orła do ręki Magdy, byliśmy bardzo zdumieni, skrzydło okazało się większe niż ręka koleżanki.

4 Podziwialiśmy różne gniazda Oglądaliśmy gniazdo remiza oraz szerszeni. Oglądaliśmy gniazdo remiza oraz szerszeni.

5 Wystawka eksponatów przyrodniczych Oglądaliśmy przeróżne eksponaty przyrodnicze, niektórzy z nas widzieli po raz pierwszy orła z bliska. Oglądaliśmy przeróżne eksponaty przyrodnicze, niektórzy z nas widzieli po raz pierwszy orła z bliska.

6 Wizyta w ogrodzie botanicznym Obejrzeliśmy także okazy roślin zgromadzone w dydaktycznym ogrodzie botanicznym, znajdującym się blisko budynku Zespołu Parków Krajobrazowych. Zaciekawiły nas dziwne domki-ule (fot.1), które służą zimą jako domy dla dzikich pszczół i innych owadów.

7 Sprawozdanie z wycieczki Swoje spostrzeżenia po wycieczce wspólnie opisaliśmy. Swoje spostrzeżenia po wycieczce wspólnie opisaliśmy. Kartę opracowała Kartę opracowała Ola Sierdzińska. Ola Sierdzińska.


Pobierz ppt "Październik Wycieczka. Wycieczka do Zespołu Parków Krajobrazowych w Jerzwałdzie Dnia 18 X 2006r wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Jerzwałdu. Na."

Podobne prezentacje


Reklamy Google