Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień adaptacyjny dla studentów I roku studiów dziennych I stopnia 27.09.2013.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień adaptacyjny dla studentów I roku studiów dziennych I stopnia 27.09.2013."— Zapis prezentacji:

1 Dzień adaptacyjny dla studentów I roku studiów dziennych I stopnia

2 Opiekun roku mgr Sławomir Kuźnicki

3 Grupa A – j. angielski z j. hiszpańskim

4 Grupa B – j. angielski z WOK

5 Grupa C – translatoryka

6 Grupa D – język w biznesie

7 ważne informacje, ważne stronach: [= ]www.anglistyka.uni.opole.pl

8

9 LEGENDA SAL: 337 – ul. Oleska , 232 – Biblioteka Gł. ul. Strzelców Bytomskich 04, 206, 207, 207A, 301, 304 – pl. Kopernika 11 OBOWIĄZOWE SZKOLENIA: w dniu r. (czwartek) odbędzie się jednorazowe szkolenie z BHP w sali 207 CM od godz. 14:30 – 16:30 szkolenie biblioteczne odbędzie się na pierwszych zajęciach z Technologii Informacyjnej (wg planu)

10 Przedstawiciele studentów Wybór starosty roku i przedstawicieli grup (kontakt tel. do nich) – do czwartku 3.10.!!! Obowiązki: zebranie składek, dowodów wpłaty na legitymacje i indeksy (po 9zł); reprezentowanie roku w Dziekanacie (np. zaświadczenia o studiowaniu); odbiór dokumentów dla całego roku.

11 Struktura i siedziba Uniwersytet Opolski Wydział Filologiczny – Dziekanat Wydz. Fil. budynek CM Kopernika 11, parter. [czynny: oprócz poniedziałków] Instytut Filologii Angielskiej – Sekretariat IFA, budynek CM, pl. Kopernika 11, parter.

12 USOSweb Każdy kandydat po przyjęciu na studia otrzymuje adres mailowy w postaci (nr indeksu = nr albumu). Jest on generowany automatycznie w momencie nadania nr albumu nowo przyjętemu studentowi. Hasło do tego adresu pozostaje takie samo, jak to, które używane było przez kandydata w systemie IRK (Internetowej Rejestracji Kandydatów na Studia). Powyższy adres mailowy jest jednocześnie loginem do systemu USOSweb na stronie: https://usosweb.uni.opole.pl, hasło pozostaje bez zmian.

13 Regulamin studiów UO lamin_studiow_uo.pdf lamin_studiow_uo.pdf Wersja z 2012 określa m.in. tryby studiowania, organizację roku akademickiego, prawa i obowiązki studenta, rygory i nagrody.

14 ECTS ECTS = European Credit Transfer System (Europejski System Transferu Punktów) w każdym semestrze uzyskuje się 30 punktów, niektóre kursy są wybieralne / zmienne, WF (Studium Wych. Fiz.) [2x30h] i język obcy (Studium Jęz. Obcych) [2x60h] realizuje się w 2-4 semestrze (rejestracja internetowa) na wyższych latach można 1-2 semestry studiować w zagranicznych uczelniach (Erasmus)

15 OPŁATA ZA INDEKS I LEGITYMACJĘ 1. Starosta zbiera gotówkę (4zł + 5zł = 9zł) 2. Wpłaca na konto w kasie banku PeKaO S.A. 1 O/Opole, ul. Osmańczyka 15 Nr konta: Tytuł wpłaty: IFA, I rok, I stopień, indeksy i legitymacja 3. Podaje listę osób i potwierdzenie wpłaty do Dziekanatu

16 KORZYSTANIE Z BIBLIOTEKI CM, sala 011 (podziemie) Zapisy do biblioteki odbywają się na podstawie legitymacji studenckiej lub indeksu. ZAPISY: Wypożyczalnia Biblioteki Wydziału Filologicznego, Collegium Maius, sala 18 SZCZEGÓŁY podczas zajęć z Technologii Informacyjnej

17 Dział Spraw Studentów Informacje, przepisy i wnioski dotyczące: ubezpieczenia zdrowotnego i NNW, stypendiów i zapomóg, miejsc w domach studenckich

18 Zaświadczenie o studiowaniu do odbioru w Dziekanacie od r. grupowo lub indywidualnie

19 Aktualności ogólnouczelniane 1) uroczysta inauguracja roku akademickiego; przewidziane godziny rektorskie 2) konferencja TAL (ze względu na wykorzystanie sal możliwe odrabianie zajęć w innym trybie – informacje u prowadzących) 3)Studenckie Centrum Kultury zaprasza do zapoznania się z ofertą 4)Samorząd Studencki zaprasza na otrzęsiny


Pobierz ppt "Dzień adaptacyjny dla studentów I roku studiów dziennych I stopnia 27.09.2013."

Podobne prezentacje


Reklamy Google