Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

REKRUTACJA 2013/2014 ! POPRZEZ SYSTEM USOSWEB ! KROK PO KROKU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "REKRUTACJA 2013/2014 ! POPRZEZ SYSTEM USOSWEB ! KROK PO KROKU."— Zapis prezentacji:

1 REKRUTACJA 2013/2014 ! POPRZEZ SYSTEM USOSWEB ! KROK PO KROKU

2 Studencie ! korzystaj z poczty na serwerze uniwersyteckim, wszelka korespondencja odbywać się będzie za pośrednictwem tego konta. wejdź na stronę www.usosweb.amu.edu.pl. Po zalogowaniu się, przejdź do częściwww.usosweb.amu.edu.pl dla studentów, a następnie wybierz odnośnik Wymiana Studencka z panelu po lewej stronie.

3 WYMIANA STUDENCKA

4 PRZEGLĄDANIE OFERTY Z dostępnych opcji menu (z lewej strony) wybieramy oferty wyjazdów i wskazujemy na następnej stronie jednostkę organizującą rekrutację (Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych). Po wybraniu jednostki następuje przejście do strony, na której widać oferty dostępne w ramach aktywnej rekrutacji (Rys. 2).

5 RYS. 2 RZUT EKRANU

6 Składanie wniosku Składanie wniosków odbywa poprzez wybranie z menu Wymiany Studenckiej (po lewej stronie) opcji wnioski. Następnie na liście jednostek wyszukujemy swój wydział (Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych) i wybieramy opcję złóż wniosek (Rys. 3).

7 Edycja wniosku - W celu przejścia do edycji wniosku należy wybrać opcję edytuj.

8 1. Student składa jeden wniosek, ale w ramach tego wniosku może wskazać kilka ofert i ustawić je w kolejności priorytetów (dokąd chcesz jechać dodaj ). UWAGA – Hiszpania- język hiszpański Francja – język francuski 2. Student wskazuje odpowiednią liczbę opiniodawców – jeśli został o nią poproszony. W tym celu wystarczy wyszukać daną osobę na liście, jej dane, takie jak adres email, staną się automatycznie dostępne. Osoba ta uzyska możliwość wypełnienia opinii w swoim interfejsie w USOSweb.

9 W pole życiorys i życiorys w języku obcym należy wpisać obowiązkowo oprócz krótkiego życiorysu : A. adres korespondencyjny B. aktualny numer telefonu

10 W polu list motywacyjny i list motywacyjny w języku obcym należy krótko uzasadnić chęć studiowania na zagranicznej uczelni, a także opisać działalność w organizacjach uniwersyteckich, sportowych, udział w konferencjach, publikacje, inne osiągnięcia. Nie podajemy średniej ocen. Średnią z całego cyklu studiów podają dziekanaty. LIST MOTYWACYJNY CV

11 UWAGA ! Zaakceptowanie wyjazdu następuje dopiero po przejściu pozytywnie rekrutacji i zatwierdzeniu kandydata przez Wydziałową Komisję Rekrutacyjną. Po pomyślnym przejściu rekrutacji zostaje Państwu przyznany w Usoswebie wyjazd- widoczny w Państwa profilu.


Pobierz ppt "REKRUTACJA 2013/2014 ! POPRZEZ SYSTEM USOSWEB ! KROK PO KROKU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google