Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

CENTRUM SZKOLEŃ I DORADZTWA ZAWODOWEGO UKSW

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "CENTRUM SZKOLEŃ I DORADZTWA ZAWODOWEGO UKSW"— Zapis prezentacji:

1 CENTRUM SZKOLEŃ I DORADZTWA ZAWODOWEGO UKSW
Czy wiesz, że na żadnej uczelni nie znajdziesz jednostki o takim profilu jak nasz? Nie jesteśmy Biurem Karier, nie jesteśmy wydziałem, nie jesteśmy organizacją studencką. KIM JESTEŚMY?

2 SZKOLIMY DORADZAMY ORGANIZUJEMY
Jesteśmy ogólnouczelnianą jednostką organizacyjną utworzoną na podstawie zarządzenia nr 19/2010 Rektora UKSW z dnia 8 kwietnia 2010r. To co nas wyróżnia to łączenie w sobie specyfiki wydziału poprzez działalność dydaktyczną z działalnością doradczą i organizacyjną. W skrócie: SZKOLIMY DORADZAMY ORGANIZUJEMY Po co to robimy?

3 Naszym głównym celem jest przygotowanie wszystkich studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy i twórczego budowania własnej ścieżki kariery. Możliwe jest to przez kształtowanie umiejętności psychospołecznych, przekazywanie konkretnej wiedzy i ciągłe motywowanie do samokształcenia i proaktywności Jak to robimy? Kto chce wejść na szczyt, musi zaczynać od dołu, a potem iść krok za krokiem, nie przyspieszając go. — kard. Stefan Wyszyński

4 SZKOLIMY: WARSZTATOWE ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE - dostępne tylko dla studentów UKSW - semestralne i roczne -prowadzone przez pracowników CSiDZ - dają punkty ECTS, wpis i zaświadczenie W semestrze letnim 2012/2013: Warsztaty Rozwoju Kariery Warsztaty Wystąpień Publicznych i Autoprezentacji Warsztaty Kompetencji Społecznych Warsztaty Przedsiębiorczości Warsztaty Umiejętności Liderskich Rejestracja trwa do do 23:59! Decyduje kolejność zgłoszeń! Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie:

5 SZKOLIMY: WARSZTATOWE ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE Od nowego roku akademickiego dodatkowo jeszcze: Warsztaty Umiejętności Trenerskich Warsztat Pracy Doradcy Zawodowego Rejestracja ruszy w czerwcu! Śledź informacje na naszej stronie:

6 SZKOLIMY: WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO: - dostępne dla studentów i absolwentów UKSW -jedno lub kilkudniowe -prowadzone przez pracowników CSiDZ i osoby z zewnątrz - otrzymujesz zaświadczenie o uczestnictwie W ofercie: - Spadochron- kurs dla osób planujących karierę i zmieniających zawód - warsztaty psychologiczne np. asertywności, kreatywności, radzenia sobie ze stresem O aktualnych szkoleniach i warsztatach czytaj w aktualnościach na naszej stronie:

7 DORADZAMY: KONSULTACJE Z DORADCĄ ZAWODOWYM I PSYCHOLOGIEM
-pomożemy Ci w rozpoznaniu obszarów Twoich zainteresowań zawodowych -wspólnie określimy Twoje mocne i słabe strony -przeprowadzimy analizę Twojego dotychczasowego doświadczenia oraz oczekiwań zawodowych -wskażemy Ci skuteczne sposoby poszukiwania pracy -pomożemy Ci w stworzeniu dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej -uzyskasz doraźną pomoc psychologiczną w obszarze kariery i rozwoju osobistego -pomożemy Ci stawiać pierwsze kroki w planowaniu i zakładaniu Twojej firmy. Dla studentów i absolwentów UKSW a także maturzystów i kandydatów na studia! Zapisy przez formularz na naszej stronie:

8 ORGANIZUJEMY: WYDARZENIA AKTYWIZUJĄCE SPOŁECZNOŚĆ AKADEMICKĄ Tworzymy: Kiermasz rękodzieła artystycznego: Galeria Przedsiębiorczych Kobiet Dni otwarte CSiDZ Spotkania z ekspertami Współtworzymy merytorycznie: Targi pracy JOBBING Drogowskazy Kariery Jesteśmy otwarci na współpracę i nowe inicjatywy- zapraszamy do kontaktu! O naszych inicjatywach czytaj w aktualnościach na naszej stronie:

9 Nasz zespół: Artur Winiarski- twórca i kierownik Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego, trener i dydaktyk Anna Krajewska- trener i dydaktyk, doradca ds. przedsiębiorczości Karolina Rumińska- doradca zawodowy Sylwia Byszewska- doradca zawodowy, psycholog, trener

10 E-mail: konsultacje@uksw.edu.pl, szkolenia@uksw.edu.pl
Wszystkich studentów i absolwentów chcących pracować nad własnym rozwojem zapraszamy do kontaktu: Telefon: (22) Adres: ul. Wóycickiego 1/3 Budynek Auditorium Maximum, Warszawa pok Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 16:00. Więcej na: Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz. Arthur Ashe

11 Dziękujemy za uwagę! Nie przegap studiów Nie przegap nas!


Pobierz ppt "CENTRUM SZKOLEŃ I DORADZTWA ZAWODOWEGO UKSW"

Podobne prezentacje


Reklamy Google