Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Śniadanie daje moc, to każdy pierwszak wie. Dlatego każdy z nas śniadanie pyszne je. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim Klasa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Śniadanie daje moc, to każdy pierwszak wie. Dlatego każdy z nas śniadanie pyszne je. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim Klasa."— Zapis prezentacji:

1 Śniadanie daje moc, to każdy pierwszak wie. Dlatego każdy z nas śniadanie pyszne je. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim Klasa 1a

2 Dziś w naszej klasie przygotowujemy śniadanie z naszymi mamami. Będzie to wyjątkowe, pyszne i zdrowe śniadanie. Nasze hasła reklamujące zdrowe odżywianie:

3 Z mamą Miłosza robimy owocowe jeżyki z gruszek i winogron. Tak prezentują się nasze jeże

4 Pod czujnym okiem mamy Ignacego przygotowujemy łódeczki z jajek i żółtego sera. Za chwilę urządzimy regaty na liściach sałaty.

5 Mama Bartka przygotowuje nam pyszne warzywne przekąski…

6 Teraz trzeba nakryć do stołu i ustawić na nim wszystkie smakołyki.

7 Mama wraz z Marysią upiekły zdrowe ciasteczka zbożowe. Wśród smakołyków znalazła się też lemoniada z pigwy przygotowana przez mamę Marysi.

8 Dumna Marysia prezentuje swoje wypieki:

9 Pora na konsumpcję. Ale wszystko pyszne!

10 Zapraszamy za rok. Znowu przygotujemy pyszne śniadanie


Pobierz ppt "Śniadanie daje moc, to każdy pierwszak wie. Dlatego każdy z nas śniadanie pyszne je. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim Klasa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google