Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Man na imię Nikola. Zapraszam do obejrzenia prezentacji. Nasza szkoła znajduje się w dzielnicy Jeleniej Góry, Sobieszowie u podnóża góry Chojnik, na której.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Man na imię Nikola. Zapraszam do obejrzenia prezentacji. Nasza szkoła znajduje się w dzielnicy Jeleniej Góry, Sobieszowie u podnóża góry Chojnik, na której."— Zapis prezentacji:

1 Man na imię Nikola. Zapraszam do obejrzenia prezentacji. Nasza szkoła znajduje się w dzielnicy Jeleniej Góry, Sobieszowie u podnóża góry Chojnik, na której dumnie stoją ruiny zamku Chojnik. Organizując 8 listopada akcję Śniadanie Daje Moc zrobiliśmy to pod nazwą ŚNIADANIÓWKA KUNEGUNDY, gdyż legenda zamku mówi o pięknej Kunegundzie. Na śniadanie mieliśmy jajecznicę, biały serek z rzodkiewką i jogurtem, jogurt z mrożonymi truskawkami, płatki zbożowe, jogurt naturalny, biały ser w kawałku, mleko, chleb na zakwasie upieczony przez jedną z mam, owocowe szaszłyki, paprykę, pomidory, ogórki, sok wyciśnięty ze świeżych owoców oraz wodę niegazowaną. Pyszne smakołyki nie tylko dla Kunegundy, ale również dla dzieci uczęszczających do naszego oddziału przedszkolnego. Po takim śniadanku mieliśmy siłę nie tylko do zabawy, ale również do poznawania nowych wiadomości. W śniadaniu pomagała nam nasza pani oraz nasze kochane mamy. Jelenia Góra, 8.11.2013

2

3 Idziemy myć ręce zgodnie z 11 zasadami! Rączki umyte to czas na fartuszki. Teraz możemy zacząć przygotowywać pyszne śniadanko.

4 Podoba mi się, może zostanę kucharzem?

5 To wcale nie jest takie łatwe Dużo potrzeba tych owoców? Same witaminki!

6 a szczypiorek będzie do serka. Z owoców zrobimy jeża,

7 To zajadam! Jesteśmy gotowi do pracy.

8 Zaraz stół będzie gotowy…. Jeszcze odrobinka jogurtu

9 Jeszcze troszkę soczku?

10 Zdzisława Kościukiewicz-Pilarek Do zobaczenia! Dziękujemy za uwagę!


Pobierz ppt "Man na imię Nikola. Zapraszam do obejrzenia prezentacji. Nasza szkoła znajduje się w dzielnicy Jeleniej Góry, Sobieszowie u podnóża góry Chojnik, na której."

Podobne prezentacje


Reklamy Google