Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

nowy wymiar komunikacji

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "nowy wymiar komunikacji"— Zapis prezentacji:

1 nowy wymiar komunikacji
w BIZNESIE

2 VidCom.pl – MOTTO DLA NASZYCH KLIENTÓW
„Wszystko można robić lepiej, niż robi się dzisiaj.” Henry Ford

3 WPROWADZENIE WIDEOKONFERENCJE – ZAPAMIĘTAJ TO SŁOWO
Skuteczna, tania i dostarczona „na czas” komunikacja to dziś klucz to sukcesu w każdym biznesie. Firmy, urzędy i przedsiębiorcy coraz częściej koncentrują swoje działania wokół dostępu do jak najszybszych i jak najlepszych form komunikacji międzyludzkiej. To już nie tylko „wytyczna” zachodnich rynków, ale tendencja coraz silniej widoczna także w polskich realiach. Katowicka firma VidCom.pl Sp. z o. o. prezentuje pierwsze polskie rozwiązanie do komunikacji i wideokomunikacji przez Internet: S y s t e m V i d C o m . p l System ten, to unikalna aplikacja, umożliwiająca przeprowadzenie wirtualnych spotkań z dowolną liczbą uczestników w tym samym czasie za pomocą Internetu. Do zorganizowania wideokonferencji każdemu użytkownikowi wystarczy jedynie komputer z dostępem do Sieci, wyposażony w kamerę internetową oraz mikrofon. Jeszcze nigdy dotąd komunikacja nie była tak szybka, tak prosta i tak efektywna !

4 NIE ZOSTAWAJ W TYLE – NOWE KIERUNKI ROZWOJU
Stosuj innowacyjne rozwiązania – pamiętaj, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. Bądź elastyczny – zawsze dostosowuj się do zmian. One nie dopasują się do Ciebie. Poszukuj nowych, lepszych pomysłów i narzędzi – bądź efektywny w tym co robisz, wyprzedzaj swoich konkurentów. Wyjdź naprzeciw swoim Klientom – to od nich zależy Twój sukces. Bądź dostępny i kompetentny – jeśli nie Ty, klient znajdzie Twojego konkurenta. Bądź pionierem w swojej dziedzinie – ludzie poszukują nowości. Zawsze jednak - KOMUNIKUJ SIĘ SZYBKO I SPRAWNIE !!!

5 DLACZEGO WIDEOKOMUNIKACJA
Jednoczesny przekaz słów, obrazów, dźwięku i tekstu. Błyskawiczna komunikacja pomimo bariery odległości. Minimalizowanie czasu komunikacji, procesu decyzyjnego oraz obiegu informacji. Znaczna redukcja kosztów działalności i ewentualnych „kosztów utraconych szans”. Przesył dowolnej wielkości plików (dokumentów). Jednoczesna komunikacja nieograniczonej liczby osób. Relacje z ważnych wydarzeń NA ŻYWO. Zaskakująco niskie koszty użytkowania.

6 CECHY SYSTEMU VidCom.pl
Wyjątkowa prostota obsługi. Niespotykana wygoda użytkowania. Zaskakująco niskie koszty. Mnogość możliwości i zastosowań. Wysoki poziom bezpieczeństwa komunikacji i danych. Niezawodność działania. Minimalne wymagania sprzętowe. JEDYNY TEGO TYPU ZESTAW NARZĘDZI NA ŚWIECIE !!!

7 Zastanów się, czy…

8 MASZ DOŚĆ CHAOSU W PRACY ?

9 A może lepiej…

10 PRACOWAĆ WYGODNIE I EFEKTYWNIE

11 ZALETY SYSTEMU VidCom.pl POPRAWA WYDAJNOŚCI I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
Właściwe wykorzystanie systemu VidCom.pl w działalności Firmy to: znacząca poprawa wydajności pracy skrócenie czasu realizacji wielu czynności Niezakłócona i szybka komunikacja wewnątrz Firmy. Profesjonalne wideokonferencje między Firmą i jej Partnerami. Skrócenie czasu organizacji szkoleń, narad i spotkań. Bardziej efektywna obsługa klientów Firmy (wirtualny BOK). Oszczędność czasu na podróżach służbowych. Błyskawiczny przesył dokumentów lub plików (zdjęcia, grafika, pliki dźwiękowe, itp.). Większe zaangażowanie pracowników przy pracy z programem nowym, ciekawym i niezawodnym.

12 ZALETY SYSTEMU VidCom.pl BEZPIECZEŃSTWO I POUFNOŚĆ PRZEKAZU
Wiemy jakie są zagrożenia nieodpowiedzialnego używania amatorskich rozwiązań komunikacyjnych. Dlatego podczas tworzenia systemu szczególny nacisk położyliśmy na kwestie związane z zapewnieniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa i poufności Twoich informacji i danych. Gwarancja bezpieczeństwa: szyfrowanie przesyłu danych silnym 128 bitowym kluczem, dwupoziomowy system zabezpieczeń dostępu do konta i konferencji, współpraca z najpopularniejszymi FireWall'ami,

13 ZALETY SYSTEMU VidCom.pl ZNACZNA REDUKCJA KOSZTÓW DZIAŁALNOŚCI
Organizacja konferencji, szkoleń i spotkań – bez wydatków na: wynajem sal konferencyjnych, zakup zaplecza technicznego, dojazdy uczestników, ich zakwaterowanie i wyżywienie. Połączenia telefoniczne – nawet do 80% mniejsze wydatki na połączenia krajowe i zagraniczne między oddziałami firmy, czy pracownikami pracującymi w terenie. Infolinie - brak opłat za funkcjonowanie infolinii. Minimalne wydatki abonamentowe, przy pełnej dostępności dla klientów (dodatkowo kontakt wzbogacony o przekaz wideo). Podróże służbowe i delegacje – ponad 90% spraw może być załatwionych online, bez konieczności kosztownych podróży.

14 ZALETY SYSTEMU VidCom.pl ORGANIZACJA SERWISÓW ZAROBKOWYCH
Wideoczaty - najnowocześniejsza forma wsparcia wirtualnej rozrywki, przyciągająca wielu nowych klientów. Poważne źródło dochodów! Obsługa płatności sms-owych - wprowadzenie płatnego dostępu do wideoczatów. e-kasyna - nowoczesna forma wirtualnego hazardu. Wirtualne gry z możliwością obserwowania mimiki twarzy przeciwników! Konkursy przez Internet. Wirtualne teleturnieje. Wideorozmowy w prywatnych lub publicznych pokojach - za dostęp do nich użytkownik musi zapłacić wysyłając smsa po wskazany numer. Zarabiaj! ZARABIAJ DUŻO i miej pełną kontrolę nad serwisem!

15 ZALETY SYSTEMU VidCom.pl NIEOGRANICZONY POTENCJAŁ BRANŻOWY
szkolenia i konferencje, e-learning, edukacja (uczelnie, kursy, firmy szkoleniowe, itp.), prezentacje towarów (e-handel: sklepy internetowe i aukcje), medycyna i farmacja, komunikacja wewnętrzna firmy (między oddziałami, pracownikami), komunikacja firmy z klientami, kontrahentami, dostawcami, kościoły, religie, organizacje niekomercyjne, etc. serwisy udzielające porad (wirtualny doradca, porady eksperckie), branża rozrywkowa, platformy e-commerce, monitoring, e-Urzędy. Nieograniczona ilość użytkowników jednej wideokonferencji.

16 VidCom.pl – SUKCES NASZEGO ROZWIĄZANIA
Ponad 32 tysiące przeprowadzonych wideokonferencji Ponad 158 tysięcy logowań do systemu VidCom.pl To dane po zaledwie roku funkcjonowania platformy! To skala zapotrzebowania na nasz rewolucyjny produkt!

17 VidCom.pl – PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ
Profesjonalne wideokonferencje - niezależnie od czasu i miejsca, dla wszystkich zainteresowanych osób. Komunikacja biznesowa - pomiędzy partnerami handlowymi (sprzedawcami, nabywcami), negocjacje, rozmowy strategiczne. Zarządzanie firmą - firmy wielodziałowe, których pracownicy rozsiani są po kraju; komunikacja pomiędzy wszystkimi szczeblami organizacyjnymi. Posiedzenia zarządu i wirtualne walne zgromadzenia - posiedzenia, narady i głosowania bez koniecznej obecności wszystkich w jednym miejscu. Kontakt z oddziałami firmy - szybka i darmowa komunikacja i wymiana dokumentów, informacji i plików między poszczególnymi oddziałami firmy. Spotkania handlowców - spotkania cykliczne, prezentacje nowych produktów, omawianie założeń strategicznych, przekaz materiałów szkoleniowych, itp. Organizacja wirtualnych Biur Obsługi Klienta - podniesienie standardu obsługi klienta, wideorozmowy z klientami, możliwość prezentacji wideo ofert.

18 VidCom.pl – PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ
Szkolenia firmowe – pełna opcjonalność prawdziwego szkolenia (rozmowa, obraz, czat, wspólna praca na dokumentach, prezentacje Power Point, wymiana plików, wykłady „na żywo” lub z odtworzenia). Obsługa e-learningu - narzędzie dla szkół, uczelni, kursów językowych, czy firm szkoleniowych, umożliwiające profesjonalną i kompleksową organizację zajęć dla studentów i słuchaczy za pośrednictwem Internetu. Obsługa sklepów internetowych - wideoprezentacja oferowanych produktów i usług, przesył dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi. Obsługa płatności sms-owych w serwisach zarobkowych - funkcjonalny panel administracyjny, który kontroluje stan i realizację płatności oraz dostępność do danego serwisu lub wideoczatu. Organizacja i obsługa wirtualnych centrów rozrywki, gwarantująca profesjonalne organizowanie i zarządzanie serwisami erotycznymi, wirtualnymi kasynami i wszelkiego rodzaju konkursami online.

19 VidCom.pl – PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ
Zarządzanie pracownikami prowadzącymi wideorozmowy - w szczególności w kwestii ich popularności, dostępności dla klientów i zarobków. Organizacja profesjonalnych biur doradczych i konsultacyjnych - z udziałem ekspertów z danych dziedzin lub osób znanych publicznie dla nieograniczonej liczby odbiorców. Wideorelacje z ważnych wydarzeń - to możliwość przekazu transmisji dowolnego wydarzenia „na żywo” z zachowaniem najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Organizacja i prowadzenie biur poselskich i samorządowych - jako nowa/dodatkowa możliwość kontaktu polityków z ich wyborcami. Poszerzanie funkcjonalności e-Urzędu - rzeczywiste przełamanie bariery anonimowego kontaktu.

20 Kilka przykładów z życia wziętych…

21 VidCom.pl dla: KOMUNIKACJI MIĘDZY ODDZIAŁAMI FIRMY
TAK JEST: TAK MOŻE BYĆ: Pokonywanie drogi między oddziałami – strata czasu! Połączysz się z drugim oddziałem w kilka sekund! Czekanie na przesyłki pocztowe lub kurierów z dokumentami – strata czasu! Przesyłasz dowolny dokument, niezależnie od rozmiaru! Częste połączenia i rozmowy telefoniczne – wysokie koszty! Masz nieskończenie wiele darmowych rozmów za ceną abonamentu! Spotkania pracownicze, szkolenia, konferencje – koszty! Nie tylko usłyszysz, ale zobaczysz pracownika z innego oddziału! Utrudnienia w przekazywaniu dokumentów i uzgodnień – codzienność! Wszystkie wątpliwości lub uzgodnienia załatwione natychmiast!

22 VidCom.pl dla: SPOTKAŃ HANDLOWYCH Z PARTNERAMI
TAK JEST: TAK MOŻE BYĆ: Konieczność dojazdu i czas potrzebny na dotarcie na miejsce spotkania Spotkanie sprzed własnego komputera - wystarczy kamera i mikrofon! Organizacja miejsca spotkania (wynajem sali, sprzętu, catering, itp.) Wirtualne miejsce z pełną opcjonalnością (głos, obraz, dźwięk, przesył dokumentów, wspólna praca) Problemy z dopasowaniem dogodnego dla wszystkich uczestników czasu Oszczędność czasu dojazdów – spotkanie „przychodzi” do Ciebie Czasochłonne przygotowanie materiałów (setki dokumentów, arkuszy, wykresów) Materiały w formie elektronicznej do wielokrotnego wykorzystania Typowe spotkanie jakich były już setki… Absolutna nowość – na takim spotkaniu jeszcze nie byłem!

23 VidCom.pl dla: CYKLICZNYCH SPOTKAŃ PRACOWNICZYCH
TAK JEST: TAK MOŻE BYĆ: BEZ PROBLEMÓW ORGANIZACYJNYCH BEZ ODCHODZENIA OD WŁASNEGO BIURKA BEZ STRATY CZASU I KOSZTÓW PODRÓŻY PEŁNA INTERAKTYWNOŚĆ I SPOTKANIA PRZEZ INTERNET (PRACOWNICY WIDZĄ SIĘ I SŁYSZĄ) BŁYSKAWICZNY PRZEKAZ PLIKÓW, PREZENTACJE POWERPOINT, WSPÓLNE DECYZJE NOWATORSKI POMYSŁ – PRZEŁAMUJE STEREOTYPY NUDNYCH SZKOLEŃ! „Kolejne szkolenie… I znowu trzeba wynająć i zapłacić za salę… Catering dla pracowników… A skąd wziąć profesjonalny sprzęt…? Pracownicy przyjadą z całej Polski – trzeba opłacić ich pobyt na 3 dni. A skąd na to czas i pieniądze???” ORGANIZATOR: „I znowu 3 dni w tej ciasnej, dusznej sali… Do tego załadują nas tonami papierów z materiałami… I jeszcze trzeba się tłuc całą Polskę po tych dziurawych drogach… A ten hotel to pewnie znowu jakaś lipa będzie… Nuuuda i bez sensu.” PRACOWNIK:

24 VidCom.pl dla: KONTAKTÓW Z DZIENNIKARZAMI
TAK MOŻE BYĆ: Częste konferencje prasowe – gdy tylko w Waszej Firmie zdarzy się coś ciekawego, podziel się tym z mediami! Bez problemów organizacyjnych. Wysoka frekwencja dziennikarzy – media chętniej będą obecne na Waszej konferencji, bez konieczności czasochłonnych dojazdów. Wideorelacje ze spotkań ze znanymi osobistościami – pokażcie mediom kto Was odwiedza! Dajcie zobaczyć się na żywo lub z odtworzenia. Wideorelacje z ważnych imprez – pokażcie mediom co się dzieje w Waszej Firmie. Nowy sposób pokazania przyciągnie ich uwagę. Bądź pionierem w kontaktach z mediami – dziennikarze chętniej skorzystają z nowatorskiej formy uczestnictwa w konferencji prasowej.

25 Wersje dedykowane systemu VidCom.pl

26 e-VideoKonsultant PROFESJONALNE SERWISY SPOŁECZNOŚCIOWE

27 e-VideoKonsultant CO TO JEST ?
Profesjonalny serwis doradczy na stronie WWW Twojej Firmy! Rozbudowane narzędzie administracyjne do obsługi serwisu! Nieograniczone możliwości kształtowania oferty doradczej! Dodatkowe źródło dochodów dla działalności serwisu! Pełny audiowizualny kontakt doradców z Internautami „na żywo”! Płatny lub darmowy dostęp do usług serwisu! Gotowe rozwiązanie do zamieszczenia na stronie internetowej Twojej Firmy w formie wzorcowego kodu. Okno wideokomunikatora jest integralną oraz spójną kolorystycznie częścią strony internetowej. ODPOWIEDŹ NA NAJBARDZIEJ POŻĄDANĄ PRZEZ KLIENTÓW FORMĘ KONTAKTU Z DORADCAMI W INTERNECIE

28 e-VideoLearning SZKOLENIA I KURSY NA MIARĘ XXI W.

29 e-VideoLearning CO TO JEST ?
Unikalne narzędzie do szybkiego i łatwego przygotowania oraz przeprowadzania szkoleń i konferencji online! Spotkania przez Internet z dowolną liczbą uczestników, bez konieczności posiadania specjalistycznego sprzętu! Wyjątkowo bogata funkcjonalność zapewniająca wszystkie aspekty typowego szkolenia! Szkolenia „na żywo”, z zachowaniem pełnej interaktywności kontaktu z uczestnikami lub z odtworzenia! Minimalne koszty prowadzenia szkoleń! Maksymalna oszczędność czasu organizacji szkoleń i spotkań! NOWATORSKA FORMA SZKOLEŃ ZAPEWNIAJĄCA WYSOKIE REZULTATY PRZY MINIMALNYCH KOSZTACH

30 e-VideoBOK POTĘGA ROZMOWY W CZTERY OCZY

31 e-VideoBOK CO TO JEST ? Pierwsze prawdziwie wirtualne Biuro Obsługi Klienta! Możliwość darmowego poznania oferty Firmy przez wszystkich Internautów! Pełna wideoprezentacja oferty każdej firmy, czy każdego e-sklepu! Brak „bezosobowości” w kontaktach z klientami! Szybszy i pełniejszy kontakt z klientami (brak zajętych telefonów, czy infolinii)! Zaskakująco niskie koszty użytkowania! Wzbogacenie aktualnej oferty i strony WWW o przekaz wideo! Bezpośredni kontakt ze wszystkimi klientami i partnerami! NAWET 5 RAZY WIĘCEJ ZAŁATWIONYCH SPRAW I ROZMÓW Z KLIENTAMI W TYM SAMYM CZASIE

32 VidCom.pl – MOTTO NA ZAKOŃCZENIE
„Sukces w biznesie to dążenie do najlepszych celów za pomocą najlepszych środków.” Arystoteles Onassis

33 VidCom.pl PODSUMOWANIE I ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY
Dzisiaj Sieć stała się równie popularna jak telefon. Daje to niesamowite możliwości organizacyjne i zapewnia wzrost efektywności wykorzystania czasu pracy. Jestem przekonany, że mamy do czynienia z produktem, który może zrewolucjonizować nie tylko komunikację w każdej z obecnie działających firm, ale również usprawnić całą ich organizację. Wyjątkowo szeroki zakres zastosowania systemu sprawia, że może on być wykorzystany praktycznie we wszystkich dziedzinach funkcjonowania. W chwili obecnej z systemu korzysta ponad 420 firm, podkreślając jego użyteczność w codziennej pracy, ogromne oszczędności czasu i kosztów oraz niesłychaną prostotę i wygodę użytkowania. W imieniu firmy VidCom.pl Sp. z o. o. pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów w działalności Państwa Firmy, zapraszając osobiście do efektywnej i długofalowej współpracy Jacek Namysło Prezes Zarządu VidCom.pl Sp. z o.o.


Pobierz ppt "nowy wymiar komunikacji"

Podobne prezentacje


Reklamy Google